[Gry i przeróbka] Xbox 360 vs PS3

konar94

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam małe pytanko do posiadaczy obu konsol, lub osób które maja duże doświadczenie z obydwoma konsolami. Nie chce tu widzieć fanboyów. A więc jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem tych obu konsol i nie mogę się zdecydować. Mniej więcej znam moc obu konsol, ale nie jestem do końca pewien. Bardziej jestem nastawiony na X360, ale nadal mnie gryzie PS3. Więc na której konsoli gry prezentują się lepiej? Chodzi mi tu głównie o gry multiplatformowe. Ogólnie na której konsoli się lepiej gra? Czy ta wielka moc PS3 to prawda? I na którą konsolę jest lepsza przeróbka? Czy iXtreme LT+ jest lepsze od jailbreak lub CFW (Custom Firmware)? Czy na Xboxa 360 pirackie gry są bardziej dostępne? Na którą konsolę jest więcej gier do pobrania z netu w polskiej wersji językowej? Po prostu na której konsoli będę miał większą radość z gry i dostępności gier do pobrania głównie, w polskiej wersji językowej? Nie obchodzą mnie tu jakieś blu raye i inne pierdoły i bajery, konsola ma być do grania. Pozdrawiam :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
1. Wielka moc PS 3 to mity - dwie konsole są równie wydajne
2. Gry wyglądają ładniej na Xbox'ie (multiplatformowe) ze względu iż łatwiej się pod niego pisze gry i ma wydajniejszy układ GPU
3. Wg. mnie lepiej gra się na Xbox'ie - wygodniejsze pady a poza padami to w sumie to samo jest :p
4. Przeróbki jak przeróbki kiedyś i Sony i MS załata dziury i znowu wyjdzie nowe fw ale póki co LT+ jest niezawodne natomiast z PS 3 jest "gorąco"
5. Gry "pirackie" na Xbox'a są bardziej dostępne
6. Na Xbox'a jest więcej gier na necie (również PL)
7. Bierz Xbox'a ;)
 

Do góry Bottom