Gry które Was najbardziej zawiodły...

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jestem fanem serii Gta ale Gta San andreas niczym ciekawym mnie nie zaskoczył. Dla mnie nie było w tej grze nic ciekawego i fajnego. Grało się bo grało ale tak jak w poprzedniej części Gta Vice City to tam nie było takiego specyficznego klimatu jak to jest w GTA.

To była najbardziej innowacyjna (po III) część GTA. GTA V (imo najlepsze GTA) to trochę taka oda do San Andreas. Oczywiście jest to rzecz gustu, ale obojętnie przejść obok tego posta nie mógłem :)
No i co jak co ale GTA SA ma wg mnie mega klimat

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To była najbardziej innowacyjna (po III) część GTA. GTA V (imo najlepsze GTA) to trochę taka oda do San Andreas. Oczywiście jest to rzecz gustu, ale obojętnie przejść obok tego posta nie mógłem :)
No i co jak co ale GTA SA ma wg mnie mega klimat
Zgadzam się z tobą według mnie GTA SA to najlepsza część do której co jakiś czas wracam jak pojawil się remaster to musiałem wręcz kupić. Ta gra ma swój unikalny klimat :)

tuibuli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Największy zawód sprawiły mi GTA V i Wiedźmin 2 .

zywykarkU

Świeżak
Świeżak
GTA V ? a co Ci się w niej nie podoba, widzisz jaka tutaj jest grafika ;) mi się bardzo nie podobała gra - FIFA 06. Najgorsza seria z wszystkich części, komentarz polski był tutaj bardzo słaby i denny Szaranowicza i Szpakowskiego. Błędy się w tej grze mnożyły bo strzale w boczną siatkę w FIFIE się zmieniał wynik.

Chcesz się dowiedzieć w jaki to sposób Julia zarabia na swoich usługach ? Chcesz wiedzieć w jaki to sposób ona ma swój patent http://juliakozlowska.bloog.pl/id,347272590,title,Usluga-home-staging,index.html Przeczytaj bloga swojego.

Ostatnia edycja:

tuibuli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie za dużo symulacji a za mało funa z gry, bardziej to symulator przestępcy już niż gra akcji :D Na szczęście Saints Rov wypełnił te lukę.

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie za dużo symulacji a za mało funa z gry, bardziej to symulator przestępcy już niż gra akcji :D Na szczęście Saints Rov wypełnił te lukę.
Tak, symulator z umiejętnościami specjalnymi, automatycznym celowaniem, i arsenałem w kieszeni (w porównaniu do Maxa Payne'a gdzie masz dwie bronie) i wieloma innymi rzeczami które zaprzeczają idei symulatora. Jedno wielkie pudło
Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

tuibuli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co kto lubi - nie mniej, nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o to że gra idzie w zła stronę, w GTA SA czy Vice City (najlepsza cześć moim zdaniem) można było praktycznie bezkarnie rozpętać piekło - wziąć w łapę kałacha albo cięższy sprzęt i zrobić na mieście apokalipsę, a jak cię złapali to traciłeś broń i wszystko, szybki marsz do sklepiku i problem rozwiązany. A zrób tak w 5 -> po 2 akcjach nie masz broni, ani kasy by się obkupić.
Co do automatycznego celowania - to chyba normalne że na konsoli często stosuje się taki ułatwienie, prawda ? I nie oznacza to że od razu mamy do czynienia z grą zręcznościową. Co do ilości niesionej broni - obyś się nie zdziwił gdy zrobią limit w następnym GTA :D :D

greedd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tuibuli tak Gta Vice City to najlepsza część :) Tak wam się przyznam jeszcze, lubiłem pojeździć sobie samochodem w tej gierce do jakiejś tam dzielnicy gdzie zawsze mogłem wziąć jakąś kobietę lekki obyczajów pojechać z nią w jakieś krzaki i od razu mi rósł poziom zdrowia do góry :D Gra co mnie zawiodła to Max Payne 2, słabiutko dla mnie wypadła.

ratikas

Świeżak
Świeżak
Dragon ball Xenoverse... Padaczka

Banish

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najbardziej mnie zawiodła Mafia 3

Mafia 2 była super, historia, gameplay, grafika, klimat, miasto, auta, muzyka, misje, zmiana pór roku.. po prostu idealna dla mnie, wszystko mi pasowało na dodatek miałem akurat nowego ultra pc i ta gra naprawdę świetnie wtedy wyglądała graficznie z niecierpliwością czekałem na Mafie 3 i gdy wyszła po 2-3 misjach byłem tak rozczarowany że odinstalowałem i nie grałem już więcej.. porażka

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najbardziej mnie zawiodła Mafia 3

Mafia 2 była super, historia, gameplay, grafika, klimat, miasto, auta, muzyka, misje, zmiana pór roku.. po prostu idealna dla mnie, wszystko mi pasowało na dodatek miałem akurat nowego ultra pc i ta gra naprawdę świetnie wtedy wyglądała graficznie z niecierpliwością czekałem na Mafie 3 i gdy wyszła po 2-3 misjach byłem tak rozczarowany że odinstalowałem i nie grałem już więcej.. porażka
Zgadzam sie z Tobą ja mam zainstalowane na konsoli przeszedlem prolog, który akurat jest fajny, i po nim zrobilem 2 misje i od tam tej pory gra leży już w nią nie gram ale cały czas sobie obiecuję ze do niej wrócę i ją skończę przynajmniej fabularnie. To juz trwa rok :D

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro temat został odkopany to zawiodłem się po całości na Forza Horizon 4, począwszy od ''fabuły'' która jest tak naprawdę tutorialem przechodząc przez nędzne radio skończywszy na słabiutkich DLC.

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro temat został odkopany to zawiodłem się po całości na Forza Horizon 4, począwszy od ''fabuły'' która jest tak naprawdę tutorialem przechodząc przez nędzne radio skończywszy na słabiutkich DLC.
Heh,mnie ta Wielka Brytania z jej widokami to w jakąś deprechę wprowadzałą .Nie wiem czemu ale nie mogę na nią patrzeć. Skasowałem z xgpu. Wolę na własność FH3 i Australię.

Kublaj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pierwsza część metro
Zaczolem się cieszyć że gra się zaczyna rozkrecać a tu koniec
Gram teraz w kolejną i jestem przygotowany na rozczarowanie

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Afro Samurai. Tak mówiąc wszystko zawiodło. A muza rap w orientalnej Japonii (kto co jak?)

Do góry Bottom