Gry które Was najbardziej zawiodły...

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie które gry Was najbardziej rozczarowały?? oczywiście jest teraz mnóstwo takich gier świetne zapowiedzi wysokie noty itp.
Mnie najbardziej zawiódł dodatek do Lost Planet| Devil May Cry 4|GTA4- nie to co San Andreas Albo Vice City grało sie i grało....|FiFa street 3| i według mnie troche nudny Assasin's Creed. A Was które gry zawiodły najbardziej?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

NFS: Pro Street, GTA IV(KUPA!!!), Enemy Quake Wars, The Club.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

NFS Pro street <--chłam
Turning Point <--nic ciekawego
Crysis <-- niestety, dobra grafa to nie wszystko :-\ Oczywiście gra dobra jest, ale tyle na nią czekałem, miała być rewolucja
Shadowrun <--tu microsoft się nie popisał :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Devil May Cry 4-spodziewalem sie czegos lepszego. Gra przereklamowana, liniowa, beznadziejna. Assasin's Creed, nie tego oczekiwalem, po tylu zachwytach roznych ludzi mnie jakos gra nie przypadla, mimo "pieknych widokow" nic ze soba nie reprezentuje. Jedno i to samo przez cala gre. The Club, miala to byc arcadowa strzelanka, Sedze nie wyszlo (arcade co prawda jes,ale to wszysko tam takie tandetne)... NBA Ballers Chosen One-na poczatku fajnie sie gralo, jednak na tle innych NBA'ow gra prezentuje sie marnie, jednie muzyka dobra. No i oczywiscie NFS Pro Street, ktory z NFS'em nie ma nic wspolnego. To Tyle.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Army of Two-gra krotka,liniowa i prosta(zeby nie powiedzec prostacka).To co świetnie wyglądało na trailerach(intrakcja z towarzyszem),w "praniu" nie budziło już takich emocji.Dodatkowo przeciętną bron,slaby system chowania sie za przeszkodami("cover") i samo strzelanie nie budziło większych emocji.Poznać warto,pokochac-zdecydowanie nie.
Wybacz Cux...ale i po NG2 spodziewałem sie więcej,ale tylko w w sprawie grafiki i level designu. :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

najbardziej zawiodly? troche bezczelny temat na forum gdzie 70% ma przerobke - tracisz 5pln za gre wiec co Cie boli ze chlam? Gorzej jak kupujesz za 200+ tu juz inna historia. Ja nie lubie HALO3 ale tyle osob jest jej fanem ze raczej nie jestem w stanie powiedziec ze to chlam.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Bo chłam to nie jest, choć byś nie wiem jak sie starał :mad:
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Heh rzeczywiście temat bezczelny @zaku666 masz racje ale jednak w coś się gra i jak w końcu coś robią twórcy to musi coś być fajnego
Ja też zapomniałem o NFS:pS rzeczywiście nic z NFS to nie ma...
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

jak bezczelny?! to że lecimy na piratach to nie znaczy że nie możęmy krytycznym okiem spojrzeć na grę. jak gra chłam to chłam, nieważne czy się maoryginał czy pirata. na dobrą sprawę każdy i tak ******* też nie małą kasę na samą konsolę. nie chcem tu usprawiedliwiać piratów ani walczyć o jakies "równouprawnienie" dla nich ale każdy ma prawo skrytykować grę jeśli gra na to zasłużyła! Oglądając filmy na Divx też każdy mi sie musi podobac a jak nie to ********? no ludzie. jak już pod tym względem patrzeć to całe to forum jest bezczelne. bez przesady.

a co do gier na których się zawiodłem to GTA 4 (poniżej oczekiwań, przy klimacie, miodzie i długości rozgrywki Vice City - wymięka), Alone in the dark 5, Splinter cell double agent, hmmmm... długo by wymieniać. na next geny sam crap wychodzi. do tej pory tylko GOW mi podszedł. już nie ma takich gier jak za kadencji PSX i PS2.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Ninja Gaiden 2 -denna gra
Fifa Street 3 -spodziewałem sie czegos znacznie lepszego
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Curry_ napisał:
jak bezczelny?! to że lecimy na piratach to nie znaczy że nie możęmy krytycznym okiem spojrzeć na grę. jak gra chłam to chłam, nieważne czy się maoryginał czy pirata. na dobrą sprawę każdy i tak ******* też nie małą kasę na samą konsolę. nie chcem tu usprawiedliwiać piratów ani walczyć o jakies "równouprawnienie" dla nich ale każdy ma prawo skrytykować grę jeśli gra na to zasłużyła! Oglądając filmy na Divx też każdy mi sie musi podobac a jak nie to ********? no ludzie. jak już pod tym względem patrzeć to całe to forum jest bezczelne. bez przesady.

a co do gier na których się zawiodłem to GTA 4 (poniżej oczekiwań, przy klimacie, miodzie i długości rozgrywki Vice City - wymięka), Alone in the dark 5, Splinter cell double agent, hmmmm... długo by wymieniać. na next geny sam crap wychodzi. do tej pory tylko GOW mi podszedł. już nie ma takich gier jak za kadencji PSX i PS2.
nie o to chodzi - moze gdyby tytul tematu byl inaczej ulozony np. Gry ktore wam sie nie najbardziej nie podobaly lub gry w ktore nie warto zagrac. Ale ktore nas zawiodly heh to tak jakby dla nas piratow je zrobili :) a tak nie jest! Inaczej ulozone i bylo by ok- nie walcze z piractwem bo sam w tym g**wnie siedze.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Grid i Fifa Street 3 - zdecydowanie odradzam. 5 zł to za drogo jak na takie badziewia
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Grid i Fifa Street 3 - zdecydowanie odradzam. 5 zł to za drogo jak na takie badziewia
Nooo teraz Majcher_NR to pojechałeś ;D
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

:'( :'( :'( :'( :'( :'( A inni bedą musieli wydać 200zł na ten CHŁAM!!
 
X

x-mato

Guest
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

PRO STREET!!---to wogole powinni zabronic produkowac!! takie badziewie na rynek wypuscic to wstyd!!niech zrobia cos w stylu UNDERGROUND to odzyskaja szacunek graczy...
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Majcher_NR napisał:
Grid i Fifa Street 3 - zdecydowanie odradzam. 5 zł to za drogo jak na takie badziewia
Akurat Fifa street 3 jest grą zajebistą, coprawda na 6-8h aczkolwiek jako jedna z nielicznych gier przybiła mnie do TV (w FS3 brakuje tylko dobrego trybu kariery :/).
Ja najbardziej zawiodłem się DBZ: Burst Limit, myślałem że będzie wypas totalny, jedna z najlepszych gier tego roku (miała być w moim top3), a tu taki psikus od tworców :/ gra jest tylko średnia :(
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

GTA IV.
Krótka, mimo wszystko mało akcji ( a gdy już sie coś wreszcie dzieje to gra strasznie spowalnia ), czułem jakbym grał w demo nowego silnika graficznego/fizycznego. Po prostu było wszystkiego za mało.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Vegan napisał:
Majcher_NR napisał:
Grid i Fifa Street 3 - zdecydowanie odradzam. 5 zł to za drogo jak na takie badziewia
Akurat Fifa street 3 jest grą zajebistą, coprawda na 6-8h aczkolwiek jako jedna z nielicznych gier przybiła mnie do TV (w FS3 brakuje tylko dobrego trybu kariery :/).
Ja najbardziej zawiodłem się DBZ: Burst Limit, myślałem że będzie wypas totalny, jedna z najlepszych gier tego roku (miała być w moim top3), a tu taki psikus od tworców :/ gra jest tylko średnia :(
Zgadza sie,zapomnialem dodac zawiedzenia roku,czyli DBZ Burst Limit. Gra co prawda nie jest zla, fajnie sie ciula, jednak oczekiwalem bardziej rozbudowanego trybu singelplayer i wiekszej ilosci postaci, nie wspominajac o mapach... 5? Sorka, czy to demo?
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

GTA 4!!!!!!
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

1. Grid

nie za bardzo lubie grac w gre w której nazwa jest pt. TOCA i w której fizyka a raczej przyciąganie ziemskie jest jak na księżyciu .. wole pojeździc po ziemi a nie po księżycu gdzie nic nie widac przez nie realny dym ....
Nfs sszedł na psy ... teraz czeka to serie TOCA


2. druga gra to Bioshock ... pograłem pare dni i niesamowicie znudziła ... myślałem że będę się tak bawił jak w demie ... ale ciagle to samo i to samo i to samo i to samo .......

3. Dragon Ball też droche nudny ale musze pograc dłużej żeby oceniac ... choc narazie odłożony na półkę (bardziej wciągły mnie częsi DB na PSP)

4. GTA IV ... hmm może nie rozczarowanie bo gra jedna z lepszych a może i najlepsza na x360 ... szkoda tylko że przy SA na PS2 bawiłem się miesiącami ... a tu ? przeszedłem fabułe ... pobawiłem się troche helikopterem i rozbojami ... i co ? i wole pograc teraz w SKATE ... :]


5. ostatni największe rozczarowanie to PES2008 ... to co zrobili z super gigantycznym gameplayem nie miejsci sie w pale ... do tego tak zjebac powtórki na których dosłownie nie widac gdzie piłka leci ... eh szkoda ... bardziej sie bawiłem z kumplem za czasów PS2 i PES6 niż teraz na xboxie w PES2008


to chyba na tyle :]
no ale z tego co widze to dojdzie jeszcze kilka tytułów


PS. z tego co widze nieźle sprzeczki zaraz będą ... bo drugiemu gra sie podoba a innemu nie ...
niech każdy pisze swoje rozczarowanie a nie komentowac upodobania innych graczy...

pozdr.
 

Do góry Bottom