GRY na 4 pady...jakie??

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
witam..prosze wymieniac gry na 4 pady ..dziekuje
ja napewno odrazu wymienie ;
1.madagaskar kartz - gra jest genialna ..masa zabawy i smiechu ( cos jak crash team racing na ps
2.virtua tenis
3.czy NBA 2010 tez da sie grac dwoch na dwoch??
wymieniajcie dalej jakie znacie gry na 4 pady i czy ten NBA tez jest.dziekuje ,..
 

skols

Użytkownik
Użytkownik
Każda FIFA, NBA prawdopodobnie też
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
Modern Warfare 2
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
w MF2 da sie grac na pdozielonym ekranie na 4 osoby??? offline??
 

C3giel

Użytkownik
Użytkownik
Splosion Man ;] Polecam polecam i jeszcze raz polecam!
 

plucik_rop

Użytkownik
Użytkownik
Co do madagascaru to zaznacz ze to Madagascar Kartz, a nie np. Escape 2 Africa, bo z tego co wiem to w tą drugą na 4 pady nie zagrasz. Cod MW2 da się na 4 pady na podzielonym ekranie. Ja u siebie na 42" grałem na 3 pady, i ten co na dole grał zawsze wygrywał [chyba wiadomo dla czego]
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
Da się w COD: MW 2, w czterech na podzielonym ekranie.
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
1. gry sportowe: NBA i NHL i wszystko od EA SPORT ma taką opcje bo sam gram z kolegami na 4 padach - po dwóch w jednej drużynie:p dodatkowo mamy jeszcze Smackdown vs Row 2010 i inny wrestling który jak mi się przypomni nazwa zedutuje posta(ale nie jest wart uwagi jak dla mnie).
2. strzelanki: halo 3 i CoD: MW 2 najbardziej nam się wkręcają na 4urke - najwięcej emocji :)
3. przygodówki: Marvel Ultimate Alliance i Marvel Ultimate Alliance 2 (w jedynce jeśli chodzi o 4 graczy fajniejsze jest to że są podsumowania po każdej planszy takich jak np. ilość zabić, kombosów, mocy itp i są przyznawane miejsca dla każdego z grających, więc jest element rywalizacji;))
4. rpgowate: Sacred 2: Fallen Angel i Bordelands (gry fajne ale ze względu na długość na 4-pady nie polecam, no chyba że kumple siedzą u Ciebie godzinami codziennie:p)
 

axe95

Użytkownik
Użytkownik
COD Modern Warfare, World at War chyba
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Looknij sobie na tą stronke z grami na co-opa tam chyba w filtrach mozna wybrac na 4 playerow :) Jest w przyklejonym temacie GRY NA 2 PADY czy cus :) A polecam jakis Wrestling :D WWE 08/09/10 Oczywiscie Fifa/Pes NBA 2k/NBA Live itp A z FPS'ow to chyba tylko COD.
 

zajaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fusion Frenzy 2, gra całkiem fajna, jeżeli wszyscy już poznają zasady konkurencji.
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
FuuuuNowa gra ! Polecam dla Rodzinki jak i dla Przyjaciół !
SCENE IT?
 

ChicLetsBounce

Użytkownik
Użytkownik
Ja dostałem wraz z kupnem konsoli Sega Superstars Tennis. Z tego co wiem we 4 grać się da. Sama gra kosztuje ok.30 zł nowa.
 

szponiu

Użytkownik
Użytkownik
Aegis Wing do sciągniecia za free z XBL
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
Super gra
Castle Crasher można kupić na xbox live
Pesy sa na 4
sportowe
UFC 2009 undisputed
hmm
dopiero mam xboxa od 2 tygodni hehe jesli pomogłem prosze naciśnij Dziękuje
 

Szweł

Użytkownik
Użytkownik
UFC 2009 na 4 pady???? że niby jak? 4 w klatce walczy???
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
na 4 pady jest UFC 2009
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
UFC 2009 na 4 pady???? że niby jak? 4 w klatce walczy???
nie wiem moze jeden jest nogami drugi rękoma widziałem na 4 pady da się na pewno
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem moze jeden jest nogami drugi rękoma widziałem na 4 pady da się na pewno
2 Graczy Na 2 graczy sie gra i po rundzie nastepna 2 walczy :D
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Halo 3 - Polecam, nie można grać kampanii we 4, ale możesz pograć sobie Slayera, czy inne tryby ;)
 

Do góry Bottom