1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lukas1906, Październik 11, 2017.

1. Lukas1906

Lukas1906 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłem właśnie swoją pierwszą w życiu konsolę Xone S dotychczas grałem tylko na pc.Dostałem w zestawie forze horizon i zakupiłem dostęp do Ea Acess bo interesują mnie szczególnie te sportowe tytuły ale brakuje mi tutaj Nba 2k18 i jak to wygląda z zakupem takiej gry np. allegro? znalazłem aukcję która szczególnie mnie zainteresowałą-http://allegro.pl/nba-2k18-xbox-one-gwarancja-firma-i6960537957.html
    Ale właśnie czy jest tu jakiś haczyk? bo wersja cyfrowa kosztuje 300 zł a tu zdecydowanie lepiej czy zakupując dostęp z loginem i hasłem do takiej wersji jest to już wersja piracka? i czy grozi mi za to jakiś ban o jakim mowa w regulaminie konsoli? Z góry dziękuję za pomoc bo jestem początkujący a w sklepie kazali mi uważać na bany.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    EA Access ci w tym wypadku nic nie da bo jak wiemy to NBA 2K18 jest od 2K a nie od EA, a jak wiemy w EA Access mamy tylko tytuły od EA. Co do aukcji to jest dostęp do konta, działa to na zasadzie udostępnieniu konta z grą innej osobie i do tego można dostać bana lub również gra może pochodzić z źródła skradzionych kart kredytowych.
    Zasada numer 1 nigdy nie kupuj gier nowych w sklepie Microsoft/Sony, bo jak wiemy tak zawsze są ceny z kosmosu i o wiele taniej kupisz grę w normalnym sklepie.
    Jeśli szukasz gry na allegro i chcesz mieć 100% pewną wersję pudełkową to patrz zawsze czy dana gra ma podany stan i czy jest podany jakiś koszt wysyłki gry. Myślę, że to najlepszy sposób ogarnięcia która wersja jest cyfrowa a pudełkowa.

4. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem wielkie dzięki będę teraz uważał na te aukcje, konto Ea Acess również zakupiłem na allegro w formie kodu który aktywowałem na konsoli bo nie mam paypala więc zakupiłem na allegro za 120 zł roczny dostęp, rozumiem że za takie coś żaden ban nie grozi? czy to Ea Acess czy gold czy inny abonament? bo wtedy zawsze wolę sobie takie abonamenty kupować na allegro. subskrypcję zakupiłem na aukcji http://allegro.pl/subskrypcja-xbox-one-ea-access-12-miesecy-automat-i6754618208.html
    jeśli możesz to napisz co myślisz o tym.

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    To kwestia metodyki. Ogólnie masz rację, ale... Przy zakupach na różnych regionach i zakupach na spółkę ze znajomym gry cyfrowe niejednokrotnie wychodzą taniej niż pudełkowe odpowiedniki. Nie jest to zasada, bo wiadomo, że właśnie z tego powodu ceny cyfrówek są zawyżane, ale niejednokrotnie da się coś wyrwać taniej. Dla przykładu mój ostatni zakup - Elex na regionie Kanadyjskim - koszt po przeliczeniu na PLN 175zl. Cena na naszym regionie ~220. Cena pudła 185+

6. diego1028

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zostaję przy swoim, ale pytanie jest czy warto szukać grę na wszystkich regionach tylko po to aby zaoszczędzić 10zł+ na tej jednej grze. W mojej wypowiedzi chodzi mi o region Polski z czego jak wiemy mamy dosyć drogie gry w sklepach cyfrowych.

7. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz ustosunkować się do kupowania takich subskrypcji poprzez allegro? chociażby takiej aukcji jak wyżej podałem gdzie zakupiłem abonament.

8. petroz

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Jedno stwierdzenie - unikać jak ognia.

Chodziło mi o przykład tego NBA. Jeżeli chodzi o zakup kodów na allegro to na razie jest to bezpieczne. Sytuacja może się zmienić jak pojawi się opcja giftow na xbox.

9. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    myślisz że za to też grozi ban? bo już aktywowałem i teraz nie wiadomo co robić z tym

10. diego1028

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Osobiście nie rozumiem jaki jest w twoim przypadku kupowanie abonamenty EA Access jak według informacji jakie podałeś to interesuje cię gra NBA 2k18. Udostępnianie konta, a klucz z automatu w formie elektronicznej to są 2 różne rzeczy.

Na Xbox One masz 3 różne abonamenty:
    1. Xbox Live Gold- Pozwala grać przez sieć, dostajesz co miesiąca gry darmowe i masz zniżki w sklepie Xbox Store
    2. EA Access- Masz tam tylko gry od EA, w starsze możesz grać bez ograniczenia, a nowości możesz testować 10 godzin nawet 1 tydzień przed oficjalną premierą.
    3. Xbox Game Pass- Abonament który pozwala ci grać w gry które znajdują się w tym abonamencie.
    Do korzystania ze tych wszystkich gier musisz mieć aktywny abonament, jedyny wyjątek to gry Xbox Live Gold w wstecznej kompatybilności z Xbox 360.
    Jak posiadasz kartę to może by tak warto się zastanowić czy może lepiej podpiąć kartę pod konto Xbox. Dla porównania EA Access na rok masz bezpośrednio u EA za 80 zł a nie za 120 zł jak podałeś prędzej.

11. petroz

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Nie doczytałem. Myślałem że pytasz o konta czasowe z allegro.

12. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesują mnie wszystkie sportowe gry dlatego wykupiłem Ea Acess głównie dla NHL 17 a o NBA zapytałem tak pobocznie bo zobaczyłem aukcję na allegro, ale już teraz aktywowałem ten abonament za 120 więc chyba z niego korzystać już do końca? czy lepiej anulować go jak to niebezpieczne?

13. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    człowiek dużo odkładał na tą konsolę dlatego tyle pytam :) nie chcę się w jakieś problemy wplątać, więc jak coś to zawsze mogę anulować tą subskrypcję

14. axell

axell Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Nie zgodzę się z poprzednikiem, że na allegro nie można kupować. Problem jest z tym od kogo i co kupujemy - kwestia zaufania. Kupując dostęp do profilu często po prostu możesz dostać nie to co byś chciał. W zacytowanej aukcji jest opisane, że profil współdzielony. Nie wiadomo na ile osób ale na takich profilach ciężko grać online, bo jak ktoś inny się zaloguje - to poprzednio zalogowanego wywali. Kupowanie od firmy która daje 12 miw
    Normalnie w sklepie roczny abo EA masz za 80 zł w sklepie MS wiec nie wygląda to podejrzanie tanio. Poza tym jeśli kupisz jakikolwiek profil na allegro - to jedyne co ryzykujesz, to że stracisz do niego dostęp. Żadnego bana konsoli czy głównego profilu nie ryzykujesz. Na allegro ciekawą opcją zakupu może być kupno dostępu do profilu wystawionego przez osobę prywatną (oczywiście sam musisz ocenić czy warto takiej osobie zaufać). Bo ktoś kupuje cyfrówkę i legalnie na dwóch konsolach można grac na tym koncie - to chce sprzedać dostęp do konta logowanego w tle, żeby obniżyć koszt zakupy gry, czy tam trochę zarobić - jeśli sprzedaje na krótki termin.

15. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi nawet nie zależy na grze online ważne żeby działało offline z mojego dysku twardego :) ale jeśli nawet istnieje jakieś ryzyko w tej grze to co sądzicie o tym? http://allegro.pl/assassin-s-creed-unity-pl-xbox-one-klucz-kod-dlc-i6749025614.html
    Tutaj gość pisze o kodzie a nie udostępnianiu konta.

16. petroz

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
  17. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli podsumowując tam gdzie jest kod do gry to spokojnie taką grę można na aukcji brać? a jeśli chodzi o udostępnianie kont to na takie uważać

18. axell

axell Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Tu masz te same kody ich cena na jest na zmiennym niskim poziomie od 6-10zł - pewnie gość tam kupuje i sprzedaje, w tej chwili za 10zł.
    https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

19. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki :) w takim razie będę szukał aukcji i stron gdzie można będzie nabyć taki kod raz z licencją cyfrową, a jeśli chodzi o dodanie karty do xboxa, to nadaje się taka zwykła płatnicza VISA(taką obecnie posiadam) ?

20. petroz

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Dokładnie. Oczywiście z zachowaniem elementarnych środków ostrożności, tak jak przy wszystkich zakupach i na allegro. Osobiście, konta kupowałem, ale zawsze na użytek bez współdzielenia, łącznie ze wszystkimi passami i informacjami odzyskiwania. A kont sprzedawanych na allegro od firm, współdzielonych nawet kijem bym nie tykał Ale to kwestia względna.

21. Lukas1906

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie jeszcze raz :) to przy tym abonamencie już zostanę jak aktywowałem a z NBA na tej aukcji rezygnuję wolę odłożyć na nówkę w pudełku.

Wczytywanie...

Poleć forum