gry na xboxa one s

miki1q

Świeżak
Świeżak
Witam jestem nowy w tym całym xbox ie. Dostałem propozycje ze można kupić grę za 40 zł gta5 ktoś udostępni mi swój profil i tam można grać na jego profilu bo on już nie gra. Chciałem zapytać czy to jest do zrobienia i czy puzniej nie zablokuje mi przez takie zeczy xboxa. Czy cos takiego jest legalne.Rozumiem ze nie mozna grać na takiej grze przez internet ale na tym mi nie zależy.
 
Ostatnia edycja:

disturbia

Świeżak
Świeżak
zależy od kogo dostałeś propozycję. jeśli znasz tą osobę i ufasz - możesz się zgodzić, jednak jakiś niewiadomy łajdak z neta może cię zablokować i potem od ciebie potem wymagać kasy
 

vxz80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli jak mam gre z konta e-mail i grałem tylko offline to bana na 100% nie dostane? jezeli bym ja właczył online to i zagrał to dopiero dostane ?
 

Szulwik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bana to niekoniecznie dostaniesz chyba że na jednym koncie będzie grało z 50 osób.
ogólnie nie polecam kupować takich profili bo kompletnie obca osoba może w każdej chwili zmienić hasło i zostajesz z niczym. Lepiej dołożyć i mieć profil tylko dla siebie albo wersje pudełkową. takie profile to i za darmo są uciążliwe.
 

vxz80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale online czy offline ? bo nie napisałeś :)
 

Szulwik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Offline. Granie online jest praktycznie niemożliwe gdyż ktoś w każdej chwili może Cię wyrzucić. Nie tak dawno miałem w rękach taki profil z AC:Origins bo wyczaiłem go za free. Jednakże przy każdym uruchomieniu gry musiałem logować się na konto z grą, logować się na swoje odpalać grę i dopiero odłączać sieć. Raz nawet tego nie zdążyłem zrobić więc dałem sobie z tym spokój i odinstalowałem grę. Nie warto, nigdy nie wiesz ilu osobom profil zostanie udostępniony. Lepiej zapłacić 2-3 razy więcej i mieć spokój.
 

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
GTA V u turka można za 70 zeta wycebulić - czy warto ryzykować? Gold jest za złotówkę więc kupić zdrapkę i jazda. Co prawda trzeba kupić zdrapek za 100 bo 50+25 nie starczy - pech cena 75,50 TRY (ale zostanie na następne kilo cebuli następnym razem). Pozdrawiam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
czyli jak mam gre z konta e-mail i grałem tylko offline to bana na 100% nie dostane? jezeli bym ja właczył online to i zagrał to dopiero dostane ?
Serio lubisz wpierać złodziei, bo masz tanio grę? Ty wiesz w ogóle jakiego pochodzenia są te gry? Przeważnie są to gry kupione kradzionymi kartami kredytowymi obcych ludzi. Bana to możesz dostać na te konto, no albo może i pewnego dnia zapuka do Ciebie policja ;) Łap artykuły z tego roku:
1: https://www.ppe.pl/news/51069/policja-bierze-sie-za-sprzedawcow-kont-z-grami-pierwszy-biznesmen-zatrzymany.html
2: http://www.pssite.com/news/56502/sprzedawca-kont-psn-zostal-ujety-przez-policje.html
3: http://www.pssite.com/news/49348/kupujesz-na-allegro-konta-psn-z-grami-mozesz-zostac-przesluchany-przez-policje.html
Rób jak uważasz, ale na moje jest tyle opcji posiadania tanich gier na legalu od różnych promocji MS zaczynając po kupowanie gier z kimś na pół czy na innych regionach, że nie warto się bawić w to z kontami allegro.
 

Do góry Bottom