Gry na żądanie a drugi profil.

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zakładam nowy temat, gdyż poprzez opcję szukaj nie znalazłem wyczerpujących informacji.

Chciałbym się dowiedzieć czy ściągając grę na Xbox live z games on demand, mogę grać w nią na innym profilu? Gra jest widoczna w bibliotece, jednak po próbie włączenia jej wyskakuje komunikat że nie można uruchomić.
Prosiłbym o odpowiedź czy jest taka możliwość i jak się to robi.

Pozdrawiam.
 

Jeckie

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co tu http://xboxforum.pl/konsoli-f23/pelne-wersje-gier-na-konsole-no-jtag-77362.html piszą to można. Te gry odpala się jak arcadówki, więc trzeba być podłączonym do xbl.
Pewnie dziala dokladnie tam samo jak gry arcadowe. Czyli sciagamy gre + profil do niej i tyle, odpalamy na dodatkowym profilu, a potem przelogowywujemy sie na swoj.
W przypadku arcadowek nie potrzeba zadnych 2 padow..
 

zodiak10

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli kupiłeś grę na swojej konsoli i 1 raz ją pobrałeś na swoją konsolę to tak. W innym przypadku sposób ze zmodyfikowanym profilem.
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
A jeżeli kupiłem grę, która była już ściągana i ściągnęłem ją ponownie na swojej konsoli to nie ma już takiej opcji aby uruchomić ją na swoim profilu?
I o co chodzi z tym zmodyfikowanym profilem??
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@up
Nie, musisz przenieść licencje na swoją konsole, szukaj na google jak to zrobić.
 

Do góry Bottom