Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie. Które waszym zdaniem gry prezentują najlepsza jakość i oprawę graficzną?
Jak na razie, uważam że Grid, ma całkiem niezłą grafikę. :)

I jeszcze dodatkowe pytanie, czy Gran Turismo 5 wyjdzie na XBOXA 360, czy tylko PS3?
Bo ta gra wygląda jak real! Oto link do filmiku: http://www.gametrailers.com/player/33541.html

PS. Za niedłguo będzie można zobaczyć prawdziwą przewagę PS3 nad XBOX 360. Ten filmik tego dowodzi.

Pozdrawiam. :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

gran turismo 5 jest obecnie najbardziej realistycznie graficzne ....

a że jestem fanem gran turismo i dla wszystkich serii kupiłem SPECJALNIE wszystkie konsole SONY (oprócz PS3) i miałem wszystkie częsci gran turismo oryginalne to teraz o mały włos nie kupiłe PS3 specjalnie dla GT5 ... ale jednak doszedłem do wniosku że kupowanie PS3 dla jednej gry to marnotrastwo kasy ... ale jak ogladam filmiki i screeny troche żałuje

choc przyznam ze grafika w gran turismo 4 na PS2 był nawet lepsza niz teraz na x360 ma forza 2
szczególnie w trypie PHOTO MODE


tak wie chcesz gran turismo kup PS3 ;]

PS. za chwile wyskoczą teksty fanboy że gt3 to syf itp... ale zrozumcie że niema nic lepszego w scigałkach od GT5 do tego to jest nawet jak by demówka a co dopiero pełna wersja

mimo że mam xboxa 360 to śnie po nocy o GT5



ale nie ogbiegajac od tematu uważam ze najlepsza grafe zaraz po gt5 ma GTA IV
to nie jest denny bioshock który wygląda cacy ale jak sie przewróci jakis przedmiot albo zabije przeciwnika to fizyka razy w oczy i robi mi sie tej gry żal ...

w GTA IV jest mistrzostwo połaczenia niesamowitego terenu, obiektów, głosów ale i też niesamowitej i obecnie najlepszej w historii fizyki .. coś pięknego

ja osobiscie nie patrze na grafike w stylu " o patrz jaki zajebiscie wyrenderowany bohater gry !" a to że po strzale w głowe bohater przewraca sie jak by zasnął na stojąco to większosci niestety nie obchodzi ... dla mnię sztuka jest to że bohater nie tylko wyglada realistycznie ale i realistycznie sie porusza i po strzale w głowe przewraca sie w realistyczny sposó :D

pozdr.
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Filmik robi wrażenie:) Żeby te GT 5 wyszlo na X'a to by było zajeb...:)
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Według mnie graficznie wymiata mass effect :)
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

a mnie ten filmik z gt 5 wcale nie powalił na kolana,ładna grafika ale czy aż taka rewolucyjna to nie wiem, i zobaczymy czy model jazdy będzie taki super
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

arni100 napisał:
a mnie ten filmik z gt 5 wcale nie powalił na kolana,ładna grafika ale czy aż taka rewolucyjna to nie wiem, i zobaczymy czy model jazdy będzie taki super
po filmikach widac ze model jazdy jest spoko, a taka super gra a nawet modelu zniszczeń nie ma :)
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

ja jestem ciekaw jak będą wyglądać gry na silniku graficznym UE 4:p
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Zgodze się z tobą mateusz_gosc, i z tym że nie warto kupywać PS3... DLA JEDNEJ GIERKI.
Ale mam obawe że pewaga PS3, zaczyna wychodzić na światło dzienne. :(

PS. Czytałem gdzieś że PS3 WYKORZYSTUJE JAK NARAZIE 30% SWOICH MOŻLIWOŚCI!
Ponieważ jest bardzo zaawansowaną i trudną do rozgryzienia dla programistów konsolą.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Piotr4 napisał:
Zgodze się z tobą mateusz_gosc, i z tym że nie warto kupywać PS3... DLA JEDNEJ GIERKI.
Ale mam obawe że pewaga PS3, zaczyna wychodzić na światło dzienne. :(

PS. Czytałem gdzieś że PS3 WYKORZYSTUJE JAK NARAZIE 30% SWOICH MOŻLIWOŚCI!
Ponieważ jest bardzo zaawansowaną i trudną do rozgryzienia dla programistów konsolą.
Żadne GT5, Alan Wake gra z najlepszą grafiką na świecie! Ta gra ma przebić Crysis... więc Gt5 może się zesrać, a Alan wychodzi tylko na X360 i PC a PS3 może pałę sobie ssssaaaaćććć!!!
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

szyna55 napisał:
arni100 napisał:
a mnie ten filmik z gt 5 wcale nie powalił na kolana,ładna grafika ale czy aż taka rewolucyjna to nie wiem, i zobaczymy czy model jazdy będzie taki super
po filmikach widac ze model jazdy jest spoko, a taka super gra a nawet modelu zniszczeń nie ma :)
sory ale jak chcesz zniszczenia którymi jarają sie dzieci to zagraj w GRIDA tylko nie zaśnij przy graniu

seria gran turismo wytyczała standarty wśród realizmy w samochodówkach .... w GT4 realizm była naprawde na niesamowicie wysokim poziomie .... pierwsza profesionalna kierownica z 900stopni i super realistycznym force fedback i była stworzona dla PS2 i gran turismo 4... dopiero
teraz przebiły go GTR2 i inne simy na PC w których ścigałem się na drivinf force pro


ale co najważniejsze w gran turismo
mega grafa + extremalna super grywalnosc- gt4 grałem codziennie i przez rok miałem dopiero 70% przejdzonej gry ....
mega długo i mega miodna ... coś pięknego (inni niech sie nie zgadzaja ale dla mnie ta gra jest najelszpa grą w historii - połaczenie super grafy z mega oxtremalnie super wciagającym gameplayem i fizyką + około 800 aut i mega częsci, tras itp. :D)

jak miałem jeszcze psp to nie grałem w super graficzne hity na psp ale gierki z psx takie jak gran turismo i gt2


a taki GRID ? fajna grafa ale wytrzymałem przy niej tylko 20 minut ... bo później zasnąłem :/
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

przeo_91 napisał:
Piotr4 napisał:
Zgodze się z tobą mateusz_gosc, i z tym że nie warto kupywać PS3... DLA JEDNEJ GIERKI.
Ale mam obawe że pewaga PS3, zaczyna wychodzić na światło dzienne. :(

PS. Czytałem gdzieś że PS3 WYKORZYSTUJE JAK NARAZIE 30% SWOICH MOŻLIWOŚCI!
Ponieważ jest bardzo zaawansowaną i trudną do rozgryzienia dla programistów konsolą.
Żadne GT5, Alan Wake gra z najlepszą grafiką na świecie! Ta gra ma przebić Crysis... więc Gt5 może się zesrać, a Alan wychodzi tylko na X360 i PC a PS3 może pałę sobie ssssaaaaćććć!!!

No chłopie masz racje o to lity dowód: http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1148/Alan-Wake/p1/


PS. Ale pobić Crysis to nie będzie tak łatwo.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Pobije pobije, w Crysisie tylko grafika się liczyła, a tu będzie wszystko bo gra nie jest robiona wyłącznie pod względem graficznym, znając Remendy to da tak w **** że... będzie to na pewno HIT jak Max Payne! GT5 już wysiada nawet jak się porównuje fotki, trailery itp. sami przedstawiciele MS i Remendy potwierdzili że dostaniemy gry jakiej nigdy nie mogliśmy zobaczyć! Killzone 2, MGS4 i GT5 mogą się chować!
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

A co powiecie na Resident Evil 5!? Grafika masakra! Choć po przybliżeniu możemy zobaczyć jeszcze nie dociągnięcia, ale to powinno zaniknąć w fazie końcowej gry. :)
Oto dowód:

Screeny: http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1275/Resident-Evil-5/p1/
Filmik (Producer Interview): http://www.gametrailers.com/player/34714.html?type=
Jakość HD!
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

RE5 też nie źle :D jejku kiedy ja w to będę grał :D Alan, RE5....
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

GTA 4 - za widoki z jakiegoś wysokiego wieżowca i za pory dnia. No i od biedy Assasins Creed
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Bym zapomniał! Tej gry oczekuje najbardziej! Tomb Raider Underworld! Ta gra będzie hitem dla wszystkich graczy, którzy uwielbiają przygodówki z iskierką akcjii i dreszczykiem emocji. :p Oczywiście grafika i efekty wizulane mają zapierać dech w piersiach. (Zwłaszcza kobiecych ....)

Screeny: http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1934/Tomb-Raider-Underworld/p1/
Oczywiście to tylko scany z gry, na super jakość, będziemy musieli poczekać. :(

Trailer: Brak
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Mnie kopara opadła jak zobaczyłem wschód słońca w GTA 4 które było zasłonięte wieżowcem :D

z wyścigowego to GRID i PGR 4 (eh te budynki ;P)

Na co czekam ? Na pewn RE5 i Alan Wake, Fable 2 i GoW 2 :> czy zaskoczą mnie grafika ?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Piotr4 napisał:
PS. Czytałem gdzieś że PS3 WYKORZYSTUJE JAK NARAZIE 30% SWOICH MOŻLIWOŚCI!
Ponieważ jest bardzo zaawansowaną i trudną do rozgryzienia dla programistów konsolą.
Nastepny z Ciemnogrodu sie urwal...tej bajki to juz nawet najwieksi fanboye Sony nie powtarzaja.
Co do AlanWake to chce ostudzic wasze zapaly...M$ nie pokarze jej znow na E3.I tu moje pytanie do znawcow-kiedy ostatnio pojawila sie jakas inof o tej grze poparta screenem/gameplayem/teaserem??!!

A co do gafiki,to Far Cry2 zamiesza roche na konsolowym poletku...Ja osobiscie nie licze w przyszlosci zobaczyc na konsoli/PC lepszej grafiki niz na dzis dzien jest.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

Piotr4 napisał:
No chłopie masz racje o to lity dowód: http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1148/Alan-Wake/p1/


PS. Ale pobić Crysis to nie będzie tak łatwo.
Ta mhm.. ciekawe jak te screeny beda mialy sie do zeczywistosci. A nawet jakby to nie wierze w plynna animacje podczas "podziwiania" widokow. Spadki framrate 100% pewne.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry najlepsze graficznie: Te co wyszły i te co będą

nie wiem co w tym alanie waku jest fajne ... ?


może ten zajebisty silnik w samochodzie przy którym stoi alan (śmiech na sali)

zresztą budynki i tereny wyglądają podobnie jak w HALF LIFE 2 - episode two
ja sie nie jaram w ogóle alan wake ...

czekam na MAFIE 2 (klimat w mafii 1 był BOSKI !! ale o tym nie bede pisał)
jeśli screeny i fotki które prezentowali są prawdziwe z gry to będzie to naprawdę jedna z najlepszych graficznie gier na x360/pc (nie wiem czy wyjdzie na ps3)


ale ja ciągle podtrzymuje że najbardziej fotorealistyczną grą jest GT5 i narazie nikt tego nie pobił (ah te światło wpadające przez szybe do samochodu i widac nawet z jakiego materiału jest zrobione siedzenie/ kierownica itp..)

pozdr.
 

Do góry Bottom