Gry nie działają!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem nagrałem NFL Tour - działa potem Just Cause - nie działa później Fife Street 3 - działa ;D :D następnie Assasins Creed - nie działa Burnout Paradise - działa Frontline Fuel of War - jak się domyślacie nie działa :( :mad: nagrywałem dokładnie w takiej kolejności o co chodzi ???
ale np. assasins creed się uruchamia filmik, menu ale podczas ładowania zacina sie i nic ??? frontlines fuel of war czasami się uruchamia i podczas ładowania pisze "wyczyść płytę..." albo od razu wyskakuje "wyczyść płytę..." tak jak w pozostałych nie działających grach a Just Cause wogule nie odczytuje pisze w dashboardzie "Odzczytuje" POMÓŻCIE!!!
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

A na jakich płytach nagrywasz ???

Ściągasz gry w PAL/Region Free ?


///////

A jaką masz nagrywarkę
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

nagrywarka lg gry region free i pal płyty OMEGA
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

i wszystko jasne :)

Kupuj lepsze płytki !!! Verbatim Rullez :D
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

dzięki już nie aktualne mam 3ROD :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :( :mad: :mad: :mad: :mad: :'( przed chwilą mi sie zrobił KUR**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

Na gwar.? jeśli tak to ja już bym dzwonił do microshitu. Czasem jestem z siebie dumny że mam konsole ponad rok i nic jeszcze mi sie z nią nie stało .
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

już naprawiłem działa :D całe szczęście postopiłem według poradnika na forum
zostało mi jeszcze sporo płyt OMEGA sprzedać na allegro czy wykorzystać ??? ??? ???
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Gry nie działają!

A co ci się stało że naprawiłeś RoD? Podłączyłeś wszystkie kable od nowa?
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

no dokładnie podłączyłem od nowa bez dysku pada itp.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

heh ja tez mam płytki omega i u mnie czy gra działa zalezalo od softu nagrywarki i od prędkości nagrywania :D pobrałem nowy soft do mojej nagrywarki z jakiejs tam strony (linku niepamietam) i zaczełem nagrywać płytki 1x i działają.....
 

Kromek

Świeżak
Świeżak
Odp: Gry nie działają!

witam no co do nagrywania z wieksza predkoscia to juz sie spotkalem ze nie odczytywalo duzo laserow najlepiej nagrywac jak najwolniej to wtedy masz 99%ze odpali gre nie daje 100%bo spotkalem sie z laserem ktory odczytywal tylko verbatimy i nic wiecej.wiec proponuje nagrywac jak najwolniej.
pozdrawiam
 

Wujo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gry nie działają!

Witam! mam taki problem! ściągnąłem gre Colin McRay Dirt i nie mam tych dwóch plików czyli obrazu iso i czegoś tam jeszcze tylko mam kilkanaście plików dnl-dirt.01 , dnl-dirt.02 itp! zajmują one po 95mb! jak mam teraz nagrać tą gre na płytke żeby dobrze działała i żebym mógł grać w nia na xie?? z góry dzięki za pomoc :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

OMG ! Zajrzyj w dział poradniki ! OPCJA SZUKAJ NIE BOLI !!!!!!!!
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

to sa juz wypakowane pliki?

jak nie to jes wypakuj sciagmij sobie imgburn i wypalaj tylko ten najmniejszy plik .dvd
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry nie działają!

Zamykam bo to co po niektórzy posty nabijają :mad:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom