gry NON JTAG

martins20

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Ostatnio szperając w necie natknąłem się na gry non JTAG. Tzw. Games on Demand. Podobno można grać w nie na NIEprzerobionej konsoli. Czy to faktycznie działa? czy mogę spokojnie sobie ściągnąc taką grę i będzie ona działała? Czy jest jaka kolwiek szansa dostania przez to bana? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!
 

Wijaczek

Użytkownik
Użytkownik
Dołącam się do pytania czy w takiej grze nie trzeba mieć płyty w napędzie i czy trzeba przenosić profil
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
DZiała i to bardzo dobrze. Za kazdym razem gdy chcesz w taka gre zagrac na drugim padzie logujesz sie na modowany profil i uruchamiasz gre. Potem gdy jestes w menu wylogowujesz sie z tego 2 profilu. Działa ten sposob na gry xbla ora GOD. Narazie nikt za to bana nie dostał. Mozna odrazu gre wgrac na dysk, pendrive lub nagrac na plyte.
 

martins20

Użytkownik
Użytkownik
nie mam drugiego pada:O znalazlem gre red death redemtion czy w tej grze też potrzebuje drugiego pada aby odpalić ją ?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
dziala na jednym padzie nagryc na plyte najlepiej i trzeba miec dostep do xbox live innaczej nie sie nie wlaczy i to raczej dla tych co maja slima. osobiscie szukam fajnych stronek z takimi grami :) pozdr
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej wgrać do pendrive, bo potem można przenieść na dysk twardy konsoli i grać w ciszy. Peny 8 gb nie są takie drogie...
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik

Dawid--1991

Użytkownik
Użytkownik
Szukam GTA 4 [NON JTAG] ale nigdzie nie widzę moze ktos ma ? istnieje wersja jtag ?
Albo fife 11
 

Do góry Bottom