Xbox One Gry offline bez update

lowrider5

Świeżak
Świeżak
Witajcie
Na poczatku chcialbym wszystkich powitac.
Moje pytanie , szukam gry/gier offline takich w ktorych nie potrzeba pobierac duzych paczek update oraz nie potrzeba goldlive.
Juz wyjasniam. Moja cora dostala nowego xbox one, ma swoje gry ktore jej w pelni wystarczaja, jest szczesliwa i zadowolona. Jednak ja rowniez z checia zagralbym sobie czasem w jakas swoja gre. Problem polega na tym ze mamy kiepski internet i to jeszcze z ograniczeniami limitu. Do jej grania w zupelnosci wystacza, natomiast gdybym ja chcial zagrac obawiam sie ze bede musial pociagnac duze ilosci danych zeby pograc. I stad moje pytanie. Interesuje mnie jakis fps lub choc wyscigi. Oczywiscie nie mam nic przeciw kupieniu gry w sklepie a nie sciaganiu ze skelpu bo to znow duze paczki. Moje pytanie zatem. Ktore z tytulow moge kupic w sklepie nie obawiajac sie ze bede musial dociagnac straszne ilosci danych i dodatkowo nie uruchomie gry bez gold live'a. Pomozcie. Nie mam duzych wymagan wystaczy mi jedna , dwie gry dla siebie. Czasami tez chcialbym odrobiny relaksu.

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kłopot polega na tym, że chyba każda kupiona gra, wymaga aktualizacji.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Każda gra pobiera aktualizacje podczas instalacji z płyty. Oczywiście można to zainstalować bez update... odłączając konsole od netu ale to jaki jest sens... Od diabła gier ma min. update day one (tzw. poprawiający błędy w grze...) Strzelanki mają update z darmowymi mapami np. taki BF1... Bez netu to jest lipa... Postaw sobie jakiś normalny net ze stałym łączem.

dizzyx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W zasadzie to Live jest potrzebny do multi, więc jeśli kupisz grę w sklepie na płycie, to do singla Live nie będzie Ci potrzebny.
Natomiast praktycznie każda gra będzie na początku zasysała aktualizacje, które warto pobrać :)

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupuj gry starsze niż pół roku. Pobierze ci się najnowszy patch, a potem będzie już spokój, bo łatki zazwyczaj wychodzą krótko po premierze.

Whatever7540

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ile płacisz za internet? Teraz internet bez limitów z rozsądną prędkością jest całkiem tani, a na pewno lepszy od limitowanego.

Do góry Bottom