Gry on demand a vpn

XboxerFun

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam konto live (US) (kupilem je) z grami a mianowicie warhammer 40k Space marine i star wars tfu II
Gdy chce sciagnac pierwsza po okolo 60% pobierania zatrzymuje sie on a w pamieci pasowej/gry i aplikacje space marine jest napis "uszkodzony" w innych przypadkach byl napis niekompletny tzn. w trakcie pobierania. Moje pytanie brzmi czy jak obejde to przez vpn gra sie sciagnie i bedzie ok ? zalerzy mi na szybkiej odpowiedzi gdyz mam strasznie wolny internet.

Czy przez vpn gra sie sciagnie na polska konsole i bedzie dzialac? (mimo ze tam maja (chyba) NTFS) czy to przez ta blokadne jest napis uszkodzony i przez vpn sie sciagnie elegancko ?

znacie darmowe strony vpn przez ktore pobiore sobie gre ? wiem ze sa 2-3 godzinne ale ja potrzebuje dluzej bo mam 2mb tj. 200 kb downloadu (cala noc okolo)
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam posiadam konto live (US) (kupilem je) z grami a mianowicie warhammer 40k Space marine i star wars tfu II
Gdy chce sciagnac pierwsza po okolo 60% pobierania zatrzymuje sie on a w pamieci pasowej/gry i aplikacje space marine jest napis "uszkodzony" w innych przypadkach byl napis niekompletny tzn. w trakcie pobierania. Moje pytanie brzmi czy jak obejde to przez vpn gra sie sciagnie i bedzie ok ? zalerzy mi na szybkiej odpowiedzi gdyz mam strasznie wolny internet.

Czy przez vpn gra sie sciagnie na polska konsole i bedzie dzialac? (mimo ze tam maja (chyba) NTFS) czy to przez ta blokadne jest napis uszkodzony i przez vpn sie sciagnie elegancko ?

znacie darmowe strony vpn przez ktore pobiore sobie gre ? wiem ze sa 2-3 godzinne ale ja potrzebuje dluzej bo mam 2mb tj. 200 kb downloadu (cala noc okolo)
"gdyz mam strasznie wolny internet."
Pewnie ci przerywa pobieranie, masz jakieś problemy z łączem i dlatego jest uszkodzony.
Jeśli byłaby założona blokada regionalna to nie mógłbyś nawet włączyć pobierania.
 

XboxerFun

Użytkownik
Użytkownik
No wlasnie 3 raz juz mam ze plik uszkodzony.

W dodatku do CoD black ops bylo troche inaczej pobieralo 99% i 'pobieranie nie powiodlo sie" wtedy przez vpn polaczylem i sciagnelo juz ten 1% a tutaj niestety od poczatku trzeba ciagle.

PS na tej stronie w tutku jest opisana strona secretsline.biz niestety nie ma tam mozliwosci zaplacic smsem zna ktos inna strone ?

Edit: z tego co czytalem to blad o blokadzie regionalnej wyskakuje gdy chcemy kupic gre a ja juz mam ja na koncie.
 

Do góry Bottom