gry po polsku

Lukaszenka

Użytkownik
Użytkownik
siema mam takie pytanie ściągnełem mafie 2 w wersij spanish ( hiszpański chyba) i jest tam wybór na język polski przy włączeniu gry? i halo reach jest po polsku czy nie? bo ściąam gry nie po polsku ale jeśli jest gra po polsku to w opcijach mam wybór na polski co nie?
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
jezeli w opisie widnieje pl i jest on prawdziwy to w opcjach mozna ustawic polski jezyk,czyli polskie menu i napisy w grze
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
Nie musisz nic przełączać w opcjach. Jeśli masz w konfiguracji konsoli język i region polski, gra posiada polski język, to włączy się on automatycznie. Prawdopodobnie ta wersja Mafii nie ma języka polskiego. Z tego co mi wiadomo na razie tylko Mafia.2.CZ.PL.x360 - MICHALSS ma polski język (zresztą jak sama nazwa realsu wskazuje). Co do Halo to nie mam pojęcia.
 

Lukaszenka

Użytkownik
Użytkownik
mam wersie multi5 5 języków powinno być pl
 

czeslaw14

Użytkownik
Użytkownik
Halo Reach nie ma w wersji polskiej, chodzi o jakieś prawa Bungie. Żadne Halo nie było po polsku oprócz Halo Wars.
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
Ja na przykład kupiłem Gears Of War 2 w wersji EN i po podlaczeniu do netu gierka wykonała aktualizację i już była po polsku tzn. menu a dialogi to z napisami. szczerze mówiąc byłem miło zaskoczony.
 

Do góry Bottom