Gry po zainstalowaniu nie włączają się

Kraczi8

Świeżak
Świeżak
Po zainstalowaniu gry i włączeniu jej pojawia się komunikat : Spróbuj ponownie za chwilę. Niestety usługa nie działa prawidłowo. Aby sprawdzić stan usługi xbox live przejdź na stronę xboxsuuport. Mam tak od tygodnie i nie moge uruchomic zadnej gry z DYSKU Pomocy

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wyczyść pamięć cache konsoli. Nic z dysku nie stracisz, a może Ci pomoże. Włącz konsolę do głównego menu, później przytrzymaj przycisk power konsoli przez 10sek, aż konsola się wyłączy, odłącz konsolę z prądu na 5min. Podłącz ponownie i sprawdź. Jeszcze możesz dodatkowo usunąć profil z konsoli i dodać go ponownie. Ogólnie wszystko działa ok w usługach.

Kraczi8

Świeżak
Świeżak
Niestety nie pomogło Ale dziękuję za odpowiedź

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może to głupie, ale spróbuj konsolę podpiąć pod hotspota z telefonu i spróbuj uruchomić grę. Ogólnie próbujesz gry odpalić mając konsolę w trybie online? A jak już nie z Twojego neta hotspot to spróbuj z transferu z telefonu z Twojej sieci komórkowej. Może problem leży gdzieć u Ciebie na routerze.

Kraczi8

Świeżak
Świeżak
Tak odpalam w trybie online

Też nie zadziałało chyba będę musiał oddać do naprawy bo innego wyjścia nie widzę

Kraczi8

Świeżak
Świeżak
Jak usunę profil i przywroce go z powrotem to nie usunął mi się zapisy w grach ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak usunę profil i przywroce go z powrotem to nie usunął mi się zapisy w grach ?
Jeśli grałeś będąc online to nic nie stracisz, bo save po skończeniu gry przesyła się do chmury MS. Zawsze pozostaje Ci jeszcze wgrywanie ustawień fabrycznych wraz z usuwaniem wszystkiego z dysku. A najlepiej to napisać na support MS w pomocy technicznej na ich stronie żeby sprawdzili co z tym kontem nie tak.

Ostatnia edycja:

Kraczi8

Świeżak
Świeżak
Zresetowałem konsole i to pomogło dziękuję bardzo za pomoc

Do góry Bottom