gry przed ixtreme i po ixtreme

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Czy gry ktore zostaly zrobione przed wynalezieniem flasha 1,41 iextreme trzeba patchowac stealtchem? pewna osoba ktora proponuje mi sprzedaz gier mowi ze nowe gry maja juz ten patch odrazu (pirackie gry) a w tych starszych tylko trzeba dograc. Ile z tego prawdy? w FAQ o ixtreme pisze ze kazdy potrzebuje i ja to wiem.. ale czy na pewno odrazu juz sa w tych najnowszych grach?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: gry przed ixtreme i po ixtreme

Mowi ci prawde, ja sam zabralem Xtreme zamiast iXtreme i teraz zaluje. Wszystkie gry ktore sciagnalem maja juz te patche potrzebne do uruchomienia gierki na iXtreme. Ciezko znalesc jakas gre bez niego, a jak juz taka znajdziesz jest to minutka zeby dogrc . Bierz smialo iXtreme. Ja dopiero jak bede mial kase za jakies dwa tygodnie przejade sie do Kato i kolo zmieni mi flasha. Żal, bo mam podpieta konsole do neta i nie moge grac na piratach bo dostane bana. :( A moze jest ktos z Tychow, kto sie na tym zna i wgra mi iXtreme? ;D Naped Benq.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: gry przed ixtreme i po ixtreme

czyli poprostu jak ktos oferuje nowe gry typu CMR dirt assassins creed to napewno beda mialy ten patch i sie odpali ? :D
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: gry przed ixtreme i po ixtreme

Colin jest stary,ale sciagnalem i tez mial juz patcha, a Assasin na pewno ma. Bierz iXtreme i nie zastanawiaj sie.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: gry przed ixtreme i po ixtreme

hehe to nie kwestia jaki wezme bo juz wzielem ;D moze dojdzie konsolka dzis lub w poniedzialek , chodzilo mi o to ze chcialem kupic gry , ze jak juz przyjdzie to wszystko gotowe i odpalam :)

dziekuje tyle chcialem od tego tematu wiedziec.
 

Do góry Bottom