Xbox One Gry sie nie pokazują

Sirkamilpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z grami od ostatniej aktualizacji z zakładki zniknęły mi wszystkie gry gdy jestem offline po prostu jest pusta zakładka. Aplikacje się pokazują normalnie A gier niema jak chce zagrać to muszę wpisać tytuł w wyszukiwarce może ktoś wie dlaczego się tak dzieje bo ja niemam pomysłu jak jestem online to wszystko jest ok

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może te gry wymagają być online ? To są gry cyfrowe, z gamepassa, z pudełka ?

Sirkamilpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cyfrowe w microsoft store je kupiłem ale myślę że nie o to chodzi bo wcześniej gry się pokazywały normalnie nawet offline coś się zepsuło po ostatniej aktualizacji narazie zrobiłem grupę gdzie dodałem wszystkie gry ale denerwuje mnie to że w głównym katalogu się nie pojawiają

Piotrek900518

Świeżak
Świeżak
Po aktualizacji mam ten sam problem z grami cyfrowymi jak i pudełkowymi. Próbowałem wszystkiego, w czym problem?

Sirkamilpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie xboxa odpaliłem offline i w magiczny sposób gry się pojawiły w katalogu ale podejrzewam że nie na długo wcześniej też się pojawiły A po wyłączeniu konsoli i ponownym włączeniu był ten sam problem nwm o co chodzi może to wina tej aktualizacji? jak ktoś coś wie to niech pisze będę wdzieczny

Piotrek900518

Świeżak
Świeżak
Myślę że problem jest rozwiązany, naciskasz logo xbox na padzie menu te 3 kreski i odświez po tym pojawiają się gry w offline

Sirkamilpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Heh pomogło dzieki

Do góry Bottom