Gry się nie uruchamiają

marton22

Świeżak
Świeżak
Siema mam problem z moim xboxem przerobiłem go sam napęd lite-on pod przeróbkę lt 3.0 i nie mogę włączyć żadnej gry próbowałem z różnymi grami nagrywając na różne sposoby zwykłą nagrywarką przez clone cd nagrywarką ihas 124 b z lt max programem imgburn weryfikacja ok i za każdym razem to samo wkładam płytę wykrywa jako grę próbuję odpalić czarny ekran i tyle wraca do menu
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Wgraj jeszcze raz LT, coś źle się wgrało.
 

marton22

Świeżak
Świeżak
Przed wgraniem lt 3.0 na nowo trzeba wgrywać OFW a jak tak to skąd wziąć OFW do napędu lite-on
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie trzeba wgrywać ofw. Jeśli wgrałeś lt zgodne z twoim napędem, to przepuszczaj gry przez abgx'a przed nagraniem i powinno wszystko działać.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
odpal oryginalną gre jak masz jakąś - jak ruszy to będzie wiadomo że na pewno flash jest okey.
 

marton22

Świeżak
Świeżak
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jesli jest czarny ekran to moze byc cos z topology, wgraj najmowszego dasha i powinno odpalic

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

marton22

Świeżak
Świeżak
Mam najnowszego dashboarda przy abgx nie dawałem regionu i nie ściągałem tych dodatkowych archiwów. Co do przeróbki to zrobiłem miałem dashboard 14719 i w międzyczasie były dwie aktualizacje obecnie mam dashboard 15572. Aktualizacja pobierana z poziomu konsoli.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
masz w abgx ustawione na level 3?? żeby dograł nowe topology, musisz też mieć najnowszą wersje abgx
 

Do góry Bottom