Gry strzelanki

Putek

Świeżak
Świeżak
Witam.
Poszukuje gier-strzelanek które posiadają tryb grania we dwóch lub więcej na jednej konsoli. Już ściągnąłem pare gier, a tu nagle okazuje sie, że nie mają takiego trybu, albo poprostu są według mnie słabe, przykładem takiej gry jest Army of Two, gdzie jest bardzo wkurzający widok gry, taki od boku :D Jakie tytuły polecacie? Przykład gry, która bardzo mi sie podoba, to Gears of War II, super aby pograć z kumplem :)
Dzięki z góry i pozdrawiam.
 

wojtas011

Użytkownik
Użytkownik
CoD Modern Warfare 2 i CoD Black Ops
 

Piter95

Użytkownik
Użytkownik
Bad Company 2 i to co kolega wyżej
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Bad Company 2 nie ma split screen'a bo o nim tutaj mowa!!! Ja dodam od siebie Halo wszystkie części mają też split screen'a, Left4Dead I i II, No i COD'y wszyskie mają split scrrena ale nie wszystkie mają możliwość robienia kampanii (tylko World at War ma splita w kampanii )
 

Putek

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedzi :D W CoDa już grałem, też całkiem spoko, lecz nie zafascynował mnie tak jak Gears of War :) Halo wygląda interesująco, to jest jedna z tych gier, gdzie wypadałoby zacząć od pierwszej części, czy można śmiało grać w najnowszą? No i jakbyście podali jeszcze więcej tytułów, byłbym wdzięczny. :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
 

Do góry Bottom