Gry tylko na PS3 w 2011 roku

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nikolai

Banned
Witam. Wczoraj na forum zamieściłem liste gier eksluzywnych tylko na X360, a więc czas na jego głównego rywala - PlayStation3. Oceńcie sami, czy rok 2011 pod względem gier ekskluzywnych zapowiada się lepiej na PS3 czy też X360.



Pokazywałem parę dni temu wybór najciekawszych gier na Xbox 360 w 2011 roku (tutaj) i obiecałem następnego dnia przedstawić podobną listę na PS3.

1. inFamous 2 – New Maris to miasto, gdzie Cole MacGarth będzie musiał rozwinąć swoje zdolności. Jako że będzie wówczas czerwiec (w realnym świecie), z pewnością wielu graczy zrezygnuje z letnich rozrywek na rzecz tej produkcji.

2. Yakuza 4, czyli „peestrójkowy” i zarazem japoński odpowiednik gry Mafia. Oczywiście w przenośni, bo bardziej bliżej tej produkcji do GTA.

3. Little Big Planet 2 – więcej, lepiej, jeszcze fajniej. Tyle w temacie.


4. MotorStorm: Apocalypse – wyścigi pełne emocji po raz trzeci. Będzie hit? Jak myślicie?

5. PlayStation Move Heroes – to tytuł zręcznościowy dla raczej młodszych graczy, a zarazem pierwsza pozycja tylko pod Move na liście

6. The Last Guardian – chłopiec, wielki stwór i gameplay będący czymś w rodzaju skrzyżowania Prince of Persia z Tomb Raiderem. Zapowiada się całkiem miło.


7. SOCOM 4 – zgodnie z zapowiedziami, w tej odsłonie serii pierwszy raz pojawi się kobieta. Nie mam nic przeciwko.

8. Twisted Metal – rzeźnia na kołach oraz przy użyciu helikoptera.

9. Ratchet & Clank: All 4 One – popularni bohaterowie wracają, a w tej produkcji mogą bawić się naraz cztery osoby.


10. Resistance 3 – kolejna strzelanka na liście to dowód na to, że PS3 głównie naciskanie przyciskiem „ognia” stoi

11. Uncharted 3: Drake’s Deception – zauważyliście, że większość tytułów na liście to kolejna część serii? Nie śpieszno PS3 do przecierania nowych szlaków? Odcinanie kuponów od hitów?

12. Killzone 3 – jedna z najbardziej dochodowych i najbardziej znanej serii tylko na platformy PlayStation(2,3)



To już koniec listy, - swoją drogą najbardziej zazdroszcze konsoli PlayStation3 Killzone 3, Uncharted 3 oraz Yakuza 4. Niestety, moim zdaniem X360 prezentuję się troszkę gorzej jeśli Chodzi o tytuły ekskluzywne, Przypominam liste -


Gears of War 3 – czteroosobowy tryb kooperacji, trzy bohaterki i akcja, jaką lubi każdy rasowy gracz. Nic dodać, nic ująć.

2. Avatar Kinect - czyli tytuł pod kontroler ruchowy Microsoftu. Niektórzy zarzucają, że to zrzynka ze znanego na Nintendo Mii, innym kojarzy się to z uboższą wersją Simsów. Cóz, zobaczymy.

3. Child of Eden – rytmiczna gra akcji. Mówi Wam to coś? Mi niezbyt, podobnie jak trailer tego tytułu.

Forza Motorsport 4 – czyli noga na gaz i jedziemy. Gwarantowana kompatybilność z padem i Kinectem.

5. Halo: Combat Evolved Remake – tytuł to nie do końca potwierdzony, ale źródła dobrze poinformowane twierdzą, że znajduje się w produkcji.

6. Project Draco – bitwy powietrznych smoków mogą okazać się hitem 2011 roku!

7. Rise of Nightmares – horror. I bynajmniej nie chodzi o Red Ring of Death :)

8. Kinect Star Wars - czyli każdy może machać mieczem świetlnym. Może być uroczo. Sith czy Jedi? Decyduj!

9. Haunt – rodzinna zabawa polegająca na wspólnym penetrowaniu opuszczonego domu. Domu Adamsów?

10. Steel Battalion: Heavy Armor - mech mecha mechem pogania. .

11. codename D – slasher z użyciem Kinecta, o którym póki co guzik wiadomo.

źródło : GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

87gelu87

Banned
Użytkownik
gry ekskluzywne na xboxa spoko ale po co na forum o xbox info o ps3 ?? chyba powinno byc na forum ps3 a nie tu bes sensu robienie takich glupich tematow i znowu sie zacznie wojne jakie gry lepsze na ps3 czy xbox ..............
 

sebol12

Użytkownik
Użytkownik
Wynika z tego, że dla MS w tym roku najważniejszy ma być Kinect. Sony pod względem ex'ów deklasuje MS, nie da się temu zaprzeczyć. Jednak nie należy zapominać, że PS Move działa też z normalnymi grami na PS3.
 

T0Mmy

Banned
Miażdży xboxa ta lista .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
thx za listę tego szukałem
 

mad_d2

Użytkownik
Użytkownik
No ja bym w wiecej niz połowe tych gier na ps3 pograł szczególnie w ratchet & clank i The Last Guardianno i uncharted y chcią bym zobaczył. A na mojego xboxa hmm chyba tylko gearsy 3 i Rise of Nightmares mnie ciekawi bo lubie horrory Forza mnie nie interesuje bo nie lubie takich symulatorów czy innych GT. Zdecydowanie powinno byc wiecej excl na xboxa dla hardcorowych graczy
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Smutno mi , ale xbox ma tylko 2 ciekawe gry w tym roku :/ A PS3 5 .
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
i sie zaczelo :].............. jak wam sie tak podobaja gry na ps3 a nie xboxa to kupcie sobie ps3 i po problemie a nie plakac ze ps3 ma wiecej fajnych gier zla
 

Nikolai

Banned
i sie zaczelo :].............. jak wam sie tak podobaja gry na ps3 a nie xboxa to kupcie sobie ps3 i po problemie a nie plakac ze ps3 ma wiecej fajnych gier zla
Człowieku, czy ktoś tu płacze? Nie zamieściłem tej listy żeby rozpocząc 'Gwiezdne Wojny : Fanboje kontratakują' tylko żeby spokojnie porównac tytuły na PS3 i X360. Wiele osób z tego forum ma PS3... A tematy o złamaniu PS3 są spoko, nie? Bo można piracic, yeeeah!

Nie poniżaj się więcej.
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Nie zaczęło się , tylko Microsoft olał graczy normalnych ( hardcorowych) a nałożyło nacisk na Kinecta (graczy casualowych ) . Jeśli chcą poszerzyć grono nabywców , to niech zrobią grę 3xA na Kinecta . Jeden z exclusiwów X-xa stracili :/ (Mass Effect )
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
No ciekawe wyjdą tytuły w tym roku:D
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Cóż. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między konstruktywną wymianą zdań i poglądów, a fanbojskimi wojnami, to wystarczy mu tylko współczuć.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Dobra lista chętnie pograł bym w parę tych gierek. Ale xbox też ma swoje 'exy' i są w miarę ;p
 
Super gierki jeśli kupię xboxa 360 może coś sobie kupię z tej listy :)
 

Klosik09

Użytkownik
Użytkownik
Czyli widze że gry na kinecta będą w Większości.. Napewno se kupie Star Wars i Avatara...

Zapomniałeś dopisać Fight Night Champion ;] wychodzi w Marcu
 

TrueUser

Użytkownik
Użytkownik
FNC to chyba nie exclusive...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a ja wolę GoWa 3 niż wszystkie ich exy razem wzięte : )
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a ja wolę GoWa 3 niż wszystkie ich exy razem wzięte : )
Mam nadzieję, że żartujesz, bo jeśli nie to niestety muszę Cię określić Fanboyem Xboxa.
PS3 w tym... jak i co roku ma lepsze exy od X360. Strasznie nad tym ubolewam, ale co poradzić.
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego właśnie dokupuje sobie PS3 :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trzeba przyznać że Xboxa ma najmocniejszą grę na ten rok Gears of War 3, szkoda tylko, że takich hitów jak kontynuacja Gearsów, na PS3 jest conajmniej 5+: Infamous 2 (nikt mi nie mówi że gra nudna czy nie warta zachodu, sam u znajomego zagrywałem się w 1), LBP 2, Killzone 3, Resistance 3, Motorstorm, i jak dla mnie najlepsza gra 2011 roku: Uncharted 3, miażdży wg mnie Gearsy i Forzę 4, o!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom