Gry w które można grać z dziewczyną

Outrun_Kate

Świeżak
Świeżak
Prawda jest taka, że z dziewczyną można grać w każdą grę. Zależy jakie gry lubi dziewczyna, znam takie które pocinają w GoW i są w tym dobre ^^
Może pograj z nią w Crasha Bandicoota? Bo pamiętam, że na PSX to był hit i każdy grał :D
Dokładnie.
Jestem kobietą i muszę przyznać,że wiele gier mi się podoba.
Grałam na Dreamcast,PS2,ale xbox360 jest mistrzem!

Grałam w wiele gier.
Lubię Resident Evil 4 (przeszłam aż 5 razy),GoW 1,2,Skate,dead Space,Unreal Tournament 3,a nawet PES 2009....oj dużo tego jest,a ostatnio się wkręciłam w Fable II.

To zależy od gustu.


 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Ja z siostrą pogrywam nawet i w PGRa, ale najchętniej gra w Lego Batman, można grać na dwóch i ogólnie jest fajne ;) I Crash of the Titans też może być dobre ;)
 

mylife88

Użytkownik
Użytkownik
soul calibur 4 - a zobaczysz jaka radosc sprawi jej spuszczenie tobie lomotu ;)
monopoly - jak wpada towarzycho to i panny i ziomkowie rywalizuja
NFS - najwieksza frajde sprawia tuning aut gdzie kobity wpychaja mozliwe ile sie da rozowych i fioletowych elementow :D
 

kris-t-off

Użytkownik
Użytkownik
moja siostra gra w Burnout Paradise, koleś w MM polecał i sie sprawdza ;P
 

krgs

Użytkownik
Użytkownik
Need For Speed Undercover ;-)
 

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
hehe najlepiej pograc z panna w fife i pokazac jej jak sie gole strzela hehhe tak w grze jak i pozniej ;) bedzie happy napewno
 
R

rowerser

Guest
Najlepiej to zabrać laskę do kina, do restauracji, na łyżwy. To będzie dużo ciekawsze niż siedzenie przed monitorem i granie.
 

Tharwynn

Banned
Użytkownik
moze forza motorsports ? moja laska ze mna w to gra :)
oraz viva pinata
 

chomik01

Banned
Użytkownik
hm według mnie to najlepszym rozwiązaniem będzie DEAD SPECE, Fallout 3 , Gear of War 2 lub Tekken :D bardzo fajny klimacik gierek :D
Albo zagraj z nią w simsy np. przegrywa ten któremu jakaś osoba w grze umrze jahahhahaha
 

emil002

Świeżak
Świeżak
Ja ze swoją grywam w Soul Calibura 4 więc z czystym sumieniem moge polecić:D
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja z moją pykam nieraz w fife 09 ;) muszę przyznać ze jak na płeć piękną to jej świetnie idzie ;) a tak dla laski gra to super jest Surf's up ;) przeszła całą zdobywając 1000G ! mi się to w żadnej grze nie udało ;) no i jescze super gra dla laski to KAMEO ... sam ją przeszedłęm ;P:)
 

Forest

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Viva pinata one lubia kolorowe zwierzaczki :) i tak to co..jakies przygodoweczki kolorowe crash moze sonic Kameo :D
 

pauleta150150

Użytkownik
Użytkownik
Kurde zaproponuj konkrety GEARSY 2, CoD 5 i Ninja Gaiden 2 :D
 

przemti69

Banned
Polecam Guitar Hero- bardzo fajna gra na 2 osoby tylko najlepiej miec 2 gitarki... ale to troche lipa jak grasz na Expercie a twoja dziewczyna na Easy ;)
 
R

rowerser

Guest
Moja uwielbia patrzeć na latające głowy i ręce w Fallout 3....spodobało jej się strzelanie w łeb, widok krwi, mutanty inne....
 

APP

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram z dziewczyna w soul calibura a jak sama chce pograc to se wlacza burnout paradise i szuka bram i bilbordow do rozwalenia
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Moja opanowała zume(dobrze ze tylko demo mam), czasami w soul calibura 4 gram z nia ale to tak po 1 walce na zmiane bo mam tylko 1 pad mam.
Ale za to na gamecube popykam sobie czasem z nia w soul calibura 2,cars,crash...
 

underhill21

Użytkownik
Użytkownik
TOP SPIN 3...ale jest jedna zasada...musi ciągle wygrywać:) ja swoją "żone" chciałem oswoić z fifa to po 5 min rzuciła padem i powiedziała "ku*** ja nie wiem którym biegam":D
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kurcze !! dla kobiety bardzo polecam Prince of persia.. gra jest łatwa i przyjemna . graficzka smaczna no i pełna polska wersja językowa ;)) aa i zapomniałbym o elice ;)
 

KubaXman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja ze swoją gram w Dead Or Alive 4 no i czasem nawet mnie pokona. A takto to teraz nawet w Skate 2 zaczęła grać. Fifa też jej pasuje.;)
 

Do góry Bottom