Gry Xbox 360 vs Gry PC

Cold

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich.

Chcialbym Was zapytac czy sa roznice miedzy grami napisanymi na Konsole a grami na PC.Czy roznia sie czyms?Czy jest w danej grze na ktoras z platform czegos wiecej.
Piszczie co o tym sadzicie.

Pozdrawiam.

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gry Xbox 360 vs Gry PC

To zależy od twórców gier. Teraz coraz częściej różne multiplatformowe gry są lepsze pod względem np. dx10 i dodatkowych misji(gears of war). Ale pc poza mmorpg nie ma już "swoich" gier ponieważ pojawiają się także na konsole (nawet crysis), a konsole mają swoje exlusive'y wychodzące tylko i wyłącznie na ich platformę.

auron123

Użytkownik
Użytkownik

Obejrzyj sobie trailery na www.gametrailers.com w HD to zobaczysz różnice ;D

Laska

Użytkownik
Użytkownik

Według mnie konsole zawsze były lepsze ale chciałbym na x0 np Crysis albo The Witcher :D

auron123

Użytkownik
Użytkownik

Witcher będzie na x'a cd projekt red już zapowiadał wersje konsolową bo na PC nie są aż tak dobre zyski jak na konsolach

P

przeo_91

Guest

Tak Wiedźmin ma być na konsole (X360,PS3) ale dopiero w... 2 kwartale 2009roku :mad:

auron123

Użytkownik
Użytkownik

Wytrzymamy i tak mam jeszcze wiele innych tytułów które muszę przejść...

krystusw

Użytkownik
Użytkownik

Wiedźmin na konsole... Ci panowie z cd projektu mają pasję. O wiedźminie czytałem już w jednym magazynie z 2004(!) roku chyba i grę wydali (nie byle jaką, bo hicior) teraz wiedźmin w przeglądarce internetowej, jeszcze dodatkowe epizody (kiedy będą?), a na tym nie kończą 8)

szyna55

Użytkownik
Użytkownik

Przydał by sie jescze gothic 3 i Neverwinter Nights 2 i jest cacy :)

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik

Gothic 4 ma wyjśc na konsole:) Jestem ciekaw jak będzie wyglądać:)

szyna55

Użytkownik
Użytkownik

Andrzej92 napisał:
Gothic 4 ma wyjśc na konsole:) Jestem ciekaw jak będzie wyglądać:)
No tak ale do premiery trzeba jeszcze troche poczekac. G4 juz nie bedzie robic ta sama firma ale zobaczymy czy uda sie im zrobic starego dawnego gothica z ********* fabuła i z tyloma możliwości co dusza zapragnie. Ciekawe co pokażą w dodatku do 3.

Do góry Bottom