Gry XGD2 bez AP2.5 nagrane przed LT3.0 do gry offline a ban/flaga

nowy_12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak to jest, jezeli mam gry XGD2 bez AP2.5 nagrane "za czasów" LT 1.0, 1.1, 1.9, 2.0 (czyli zanim wyszło lt 3.0) zwykłą nagrywarką (nie ihas) i sprawdzone abgx'em 1.0.5 i wczesniejszymi to czy mogę grać w nie offline (np. Guitar Hero, Fight Night itp) bez zagrożenia o flage/bana, jezeli do gry online uzywam tylko gier sprawdzonych abgx 1.0.6 i nagranych ihas'em? Mam slima i LT 3.0
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jezeli twoje gry xgd2 posiadaja ssv2 ,mozesz grac nie tylko ofline , ale i online na LT+3.0
 

Shparag

Banned
Mozesz grac flagi\bana nie bedzie ale juz z xgd3 lepiej niewkładaj do iksa bo flaga murowana :p
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mozesz grac flagi\bana nie bedzie ale juz z xgd3 lepiej niewkładaj do iksa bo flaga murowana :p
najwieksz bzdura jaka slyszłem . ma przeciez LT+3.0 . wystarczy ze dobrze przygotuje iso i wypali je ihasem ,zadnej flagi i bana nie dostanie
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

nowy_12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzieki za odp, jednak co do live to bede na nowo dla pewnosci nagrywał :)
 

Kakashi

Banned
tyle bezpieczne kopie to takie co mają w abgx360 wszystko na zielona bez tego nawet ihas nie pomoże ,flagi nie dostanie ale bana może
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Tym bardziej ze dawniej było dużo kombinowania z wave gry, a taka przerobiona gra to murowany ban

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Do góry Bottom