Gry z dysku zew. od komputera

aydinbey

Świeżak
Świeżak
Witam, mam takie pytanko - czy mogę grać w gry na xboxie (arcade) podłączając zwykły dysk zew od kompa przez usb do xboxa ?
Np. sciagne sobie jakas gre, wrzuce na dysk, dysk do xboxa
Mam ixtreme 1.41
Dysk to toshiba
Pozdro i dzieki za odp :)
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Masz Jtag ? Bo jeśli nie to odpowiedz na twoje pytanie też brzmi nie.
Możesz podpiąć dysk do xboxa ale będziesz mógł tylko instalować na nim gry (aby gra działała z dysku potrzebna jest płyta w napędzie)
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
a co to jest ten Jtag?
Moglbys konkretniej opisac jak polega procedura odpalania gry z hdd?
Ogolnie jak nie mam nagrywarki z dl to nie pogram sobie na "swoich" sciagnietych grach tak?
 

mihcal5

Banned
poczytaj forum
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
czytam juz troche, podalbys jakis pomocny w mojej sytuacji temat ? : )
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
i jeszcze dodam jedno - mam konsole z grudnia 08 a wyczytalem ze jtag jest w starszych - jak sprawdzic czy mam go na 100%?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dash mnijeszy lub rowny niz 7731
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
jak to sprawdzic?
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jtag można wgrać tylko i wyłącznie w konsolach ze starym dashboard bodajże v7371 i poniżej
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
no ale jak sprawdzic ten dash? i wkoncu ponizej 8955 czy 7731
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
sorry ja się pomyliłem i poprawiłem posta 8955 już za nowy był, a dasha można sprawdzić Ustawienia Systemu> Ustawienia Konsoli > Dane Systemowe> linijka D:
np: 2.0.12625.0 to jest najnowszy
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
A Jtag jest to zaawansowana przeróbka konsoli Xbox 360 dzięki której odpalimy gry z dysku MS/USB/PENDRIVA bez płyty w napędzie. Także odpalimy hombrew i emulatory innych konsol. Wgramy również ping patcha i będziemy mogli sobie grać na Xlink kai. Ale żebyśmy mogli mieć Jtaga potrzeba mieć konosle wyprodukowaną przed czerwcem 2009 i posiadać versję dashbordu 7371 lub niższą.

 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
jak mam ten caly dash 8955 to moge jakos zmniejszyc na 7371 lub mniejszy ?
i w ogole dziwne bo mam konsole z konca 2008 a dash jakis niezbyt stary
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
nie da rady zrobic downgrade na mniejszy dash. teraz mozesz zainstalowac tylko wyzszy.
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
czyli ten dysk zew bedzie bezuzyteczny do xboxa tak ? ;/ tylko plytki zostaly
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
aydinbey jak masz dash 8955 to powiedz do Jtaga "dowidzenia" teraz to możesz tylko zainstalować dash 9199 lub nowszy aby cieszyć się dyskiem z pc w xbox'sie
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam takie pytanko - czy mogę grać w gry na xboxie (arcade) podłączając zwykły dysk zew od kompa przez usb do xboxa ?
Np. sciagne sobie jakas gre, wrzuce na dysk, dysk do xboxa
Mam ixtreme 1.41
Dysk to toshiba
Pozdro i dzieki za odp
nie da rady w ten sposob. na jtaga masz juz za wysoki dash. wiec zostaja wlasnie plyty. ewentualnie dema gier na dysku zew nic wiecej w kwestii gier.
 

aydinbey

Świeżak
Świeżak
a czy na ixtreme 1.41 moge grac we wszystkie gry ktore sciagne? bo czytalem o jakichs wave ale niezbyt to kminie
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
juz w wiele gier nie zagrasz na tej przerobce. w nowe napewno nie. najprosciej wgrac LT+
 

Do góry Bottom