Jesli masz samo rgh, bez lt, to musisz:
1. Na pc zrobic z tej plyty obraz ,np imgburn,clone cd.
2. Obraz iso przerobic do GOD- progsem ISO2GOD, lub do XEX - progsem EXISO.
3. Przeniesc GODa lub XEXa na konsole - FTP lub na pendrive.., ewentualnie z pena odpalic.
Pisane z telefonu .