Gry z małą oraz dużą liczbą achievementów (ośiągnięć)

Meis

Użytkownik
Użytkownik
SPORO :
AC 2 - 865pkt (liczba 40) bez większego wysiłku wpadają
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
CoD2 - 150 pkt po przejściu gry na normalu. 100 za przejście gry i 50 za przejście samouczka. cała reszta jest za przechodzenie misji na veteranie, a przy tym wymięknie nawet największy wymiatacz :) bardziej niż aim przydaje się cierpliwośc i pancerny pad w razie niespodziewanego wylotu przez okno :)
Wszystkie COD przeszedlem na VETERANIE i najbardziej meczaca byla 4 i WaW :)

btw

Tekken6 za samego singla (+ przypadkowe acziVki) - 665
Nier - poswiecisz ze 4-5 dni gry i calaczek gwarantowany
Bully Scholarship Edition - Wykonujac wszystkie misje i dokuczajac dzieciom wbijesz calaka bez najmniejszego problemy :)
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
Fight Night Round 3 - 8 (1000) wystarczy się po prostu dobrze bawić, nie trzeba zdobywać wszystkich pasów by mieć calaka, sam wpada w połowie gry.
maksymalnie dwa wieczory = calak 1000pkt
 

shanimuraj

Użytkownik
Użytkownik
Avatar: The Burning Earth, około 1,5 minuty 1000 gs :D najprostszy calak w historii xbox-a.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Meis

Użytkownik
Użytkownik
używając tylko jednego przycisku " X " ;]
 

thekonik

Użytkownik
Użytkownik
BF:BC2 z dodatkami to aż 1430 p
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
A wymienial ktos juz gre: king kong?
I jeszcze latwe są w Cars- Auta, takie dla dzieci,
i np Surf's Up, Harry Potter kazdego latwo i szybko sie przechodzi.
 

coldstan10

Użytkownik
Użytkownik
Halo 3 przejdź kampanie i coś kolo 700
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
piła jedynka za pierwszym przejściem calak wpadł :D wystarczyło tylko wczytać ostatniego save i wybrać drugą drogę.
 

almaclean

Świeżak
Świeżak
Graliśmy z laską w Guitar hero 3 bardzo długo, a mam jakieś 50gs z tej gry lol
 

FoTi

Użytkownik
Użytkownik
Smackdown vs Raw 2011

Ogólnie achievementy proste ( wygraj przez submission, rozwal 50 stołów/krzeseł, wykonaj finisher z drabiny ) ale jest kilka trudniejszych czyt. bardziej czasochłonnych ( zrób 1004 signatures/finishery w trakcie jednej walki, pokonaj 50 rywali przez pin combo, wygraj royal rumble online ) Ja mam 100%, ale musiałem trochę się nasiedzieć.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mass Effect 2 Jakoś 800 gs wpada za prejście gry ( co prawda jest tam sporo innych achików ale wpadają same bo cieżko nie zrobić 20 headów podczas przejścia )
 

Arex962

Użytkownik
Użytkownik
FoTi, a ile ci zajęło czasu zrobienie achiva 1004signaturs/finishers w SvR 2011?
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
Assassins Creed 2 - w trakcie normalnej gry wbiłem coś około 800pkt
mi się odblokowanie zawiesiło :] jest np. osiągnięcie kupić obraz bodajże we Florencji i Wenecji bo wykupieniu wszystkich obrazów nie wpadł
 

zwiewek

Użytkownik
Użytkownik
Gears of War - około 100 gs
Gears of War 2 - około 300-400 gs
Bioshock - około 400-500 gs
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
Need For Speed - Most Wanted - przejście całej gry automatycznie calak 1000pkt
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
bardzo prosty calak w "pacman_ie" jeden wieczór i zrobiony
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
zwiewek - GoW to chyba najbardziej upierdliwa seria ever. Calak np. w 2 na legalu bez glitchowania wpada gdzieś po 6 miesiącach ciągłego grania na dobrym poziomie. Przeciętnemu graczowi ranga Veterana bez żadnych eventów wpadnie po roku. Na tyle milionów sprzedanych kopii 2 tylko kilkanaście % ma 1750GS. W tym ja hell yeah!
 

Baba

Użytkownik
Użytkownik
Seriously w jedynce i dwójce to hardkor, ale w 3 to jest przegięcie już. 100 lvl i wszystko na onyx?!
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
Fight Night Round 3 :p 8 aczików nie trzeba sie wysilać :p
 

Do góry Bottom