Gry z pendrive

q77

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Czy na dzień dzisiejszy istnieje możliwość odpalania gier na xbox 360 z pendrive/dysku przenośnego? Jeśli tak, to kupię arcade i postaram się o odpowiednią przeróbkę.
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Z płytą w nąpedzie - bez przeróbki,
bez płyty - z przeróbką.
 

eclipse05

Świeżak
Świeżak
A to ciekawostka :)

Ile miejsca jest potrzebne? Rozumiem, ze DVD DL ma 8.5GB w teorii ale wiele gier po prostu zajmuje mniej. Musze miec pena 16GB? czy moze do pewnych gier by starczyla 4GB?
Chociaz ciekawsza opcja bylby dla mnie zew HDD.

Przymierzam sie do zakupu Xa ale Arcade, nie chce miec juz wiecej dyskow. I tak juz sie nie lapie co jest na ktorym...

W PS3: 40GB, w lapie 120GB, w notebooku 160GB, zew 500gb, zew 2,5" 320GB, w tel, 8GB, w PSP 8GB, w drugim tel 4GB.
Naprawde, dyskow mi starczy i zamotania z tym zwiazanego :(


Wracajac do konkretow. Czy podlaczajac zew hdd 2,5" podzielonym na partycje 1: 190GB FAT32, 2 partycja: reszta NTFS.
Bede mogl na tym instalowac gry?
Dodam, ze przymierzam sie do zakupu juz z softem LT
 

XboxArcade18

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pena 8gb z bierdonki:D i fifa 10 w którą gram ną stop jest zainstalowana na nim i jeszcze jest bodajże 1gb wolnego miejsca:p
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Na przeróbce lt nie podłączysz zewnętrznego dysku. Jak zainstalujesz grę na dysku to i tak musisz włożyć płytę.
Jeśli zależy ci na graniu z dysku bez instalacji i możliwości podpięcia zewnętrznego hdd to tylko xbr i jtag.
4 Gb Ci na instalację gry na pewno nie wystarczy. Gry przeważnie zajmują gdzieś po 7gb.
 

eclipse05

Świeżak
Świeżak
A ja myslalem, ze LT jest the best :(
Przeciez to niby 1.71 co nie?
 

Matthew_7

Świeżak
Świeżak
Poczytaj a zobaczysz że pytasz o głupotę. Zmiana firmware w napędzie a jtag to różnica. Dla ciebie taka że przy jtag podepniesz jakiej chcesz wielkości dysk przez usb i nie musisz mieć płyty w napędzie. Przy LT działają ci kopie zapasowe gier ( nagrane płyty ) i tyle się zmienia z stosunku do nie przerobionej.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
LT służy do grania z płyt instalacje gier na pena daje zwykła aktualizacja m$
XBR służy do odpalania hombrew z hdd,dvd,usb
 

q77

Użytkownik
Użytkownik
Czyli potrzebuję xbr i jtag. Czy wszystkie wersje konsoli można przerobić tymi metodami??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie
 

q77

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem na forum, że nie można przerobić jtagiem xboxa z wyższym dashem niż 7371. Czy jest możliwość rozpoznania takiej konsoli bez włączania? Po dacie produkcji, bądź modelu?

edit: głupie pytanie, może zadam je inaczej: czy jest jakaś partia/model konsoli, który można rozpoznać po dacie produkcji bądź innym sposobem, że to będzie jasper z dashem poniżej 7371??
 

Do góry Bottom