gry z x360 na xone

bialaspop

Świeżak
Świeżak
Witam czy gry z xbox 360 będą działać na xbox one jeśli tak czy na wszystkich wersjach (one.s.x)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Działają te które są w wstecznej kompatybilności. Lista jest na stronie ms i nie tylko.
 

bialaspop

Świeżak
Świeżak
fif nie ma, a ma wszystkie ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Po kiego Ci fifa jak fifa wychodzi normalnie co roku na XO. Normalna wersja.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Działają te które są w wstecznej kompatybilności. Lista jest na stronie ms i nie tylko.
Teraz to lepsza kompatybilność to ma chyba emulator na PC. A do tego dość mocno w ciągu ostatniego roku poprawiła się emulacja OG Xbox na PC.
Na xsx powinny działać wszystkie gry z 360 bez problemów.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz to lepsza kompatybilność to ma chyba emulator na PC. A do tego dość mocno w ciągu ostatniego roku poprawiła się emulacja OG Xbox na PC.
Na xsx powinny działać wszystkie gry z 360 bez problemów.
Z ciekawości sprawdziłem emulator XEMU i działa to bardzo słabo, w burnout nie da się grać bo chodzi chyba w 50% szybkości, jak dam renderowanie x2, 3 itd to w ogóle jest chyba z 3fps. Black się strasznie zacina, Wolf nie odpala.

Za to Horizon 2 na XENIA o dziwo działa całkiem dobrze, przycina się ale da się grać. W sumie emulacja X360 mnie średnio mnie interesuję.

Polecasz jakiś konkretny emulator Xbox Classic ?
 

suki

Użytkownik
Użytkownik

Najpierw sprawdź czy gra jest na liście. W ciągu ostatniego roku sporo się zmieniło w tej kwestii.

Do tego bierz pod uwagę wymagania sprzętowe (mocny pc)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W/W gry są na liście, z PC nie ma problemu bo miesiąc temu złożyłem nową maszynę. Emulatory obciążają mi CPU i GPU w 35-40% zaledwie, patrząc po menadżerze zadań. W info jest jedynie o problemach z ukończeniem tytułu po za Wolfem który jest rzeczywiście niegrywalny.

Xbox Classic miał zwykły PCtowy procesor, to był w sumie PC! Gry z niego powinny dziś śmigać na kalkulatorach. Xbox 360 był typową konsolą z inną architektura a gry działają, ******** :p

Ps. Burnout USA mi w ogóle nie odpala a jest na zielono.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom