Gry z Xboxa 360 na Series S

Astec95

Świeżak
Świeżak
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego grając w oryginalnego Crysisa 3 na Series S gra wygląda jak pixeloza i do tego działa w 30 klatkach? Czemu mając dużo mocniejszą i nowszą o 8 lat konsole gra działa i wygląda tak jak w 2013 roku? Jak mogę sprawdzić w jakiej rozdzielczości i w ilu FPS działają gry? Czy z innymi grami które wychodziły na 360 będzie podobny efekt (czytaj pixeloza i 30 FPS)?
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Gry z X360 działają w 720p. Jak masz TV 55" to nie będą lepiej wyglądać mimo mocniejszej konsoli. Na Xseries jest opcja FPSBoost ale to nie działa ze wszystkimi grami ale z większością. Co jakiś czas aktualizują. Jak chcesz zobaczyć jak faktycznie Crysis3 wygląda to zakup sobie Crysis Remastered.
Nie wymagaj od 8 letniej gry, że będzie wyglądać lepiej na nowszym sprzęcie. Odpal Quake 1 lub 2 na dzisiejszym PC. Czy będzie wyglądać lepiej? NIE!
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czemu mając dużo mocniejszą i nowszą o 8 lat konsole gra działa i wygląda tak jak w 2013 roku?
Bo tak została napisana! Konsola to nie pecet, tu nie ma suwaków, to jest na sztywno, nie ma szans na podniesienie detali, jedynie fps może być więcej (o ile gra nie blokuje, a zwykle blokuje).

1.Gry z X360 działają w 720p. Jak masz TV 55" to nie będą lepiej wyglądać mimo mocniejszej konsoli.
2.Odpal Quake 1 lub 2 na dzisiejszym PC. Czy będzie wyglądać lepiej? NIE!
1. Trzeba się odsunąć dalej, na ok. 3 m. 4K to 3 razy więcej pikseli w pionie / poziomie więc i 3x mniejsza odległość.
2. Ależ wybrałeś starocie. Takie gry jak Hitman Absolution czy GTA V powinny pójść na bardzo wysokich detalach, ale nie pójdą, bo gra ich nie ma tzn.wyboru (czasem da się odblokować, ale to wymaga pracy programistów).
 

Do góry Bottom