Gry

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Kupiłem XSX po tylu latach z Playstation i chcę zrealizować podobny projekt w jakim uczestniczyłem na PS3 i później PS4.Na razie post kieruję do starych użytkowników ,nie dopiero zalogowanych. W moim profilu z PS można zobaczyć ilość i jakość gier ogranych przez cała generacje Playstation i gram dużo więc tak samo chciałbym żeby zostało na XSX a zależy mi na graniu w nowości, game passa mam ogrywam zaległości, poprzednią generacja praktycznie cała ograna na PS i oczywiście jak najtaniej i tego ten projekt dotyczy. Więc jakby ktoś był wstępnie zainteresowany to zapraszam na PW lub na X na chacie będzie się łatwiej dogadać gamertag S1udak psn Siudak.
Wiem że tu też jestem początkujący na tym forum ale można również sprawdzić mój profil na forum ps3froum. Cały projekt to oczywiście konta z grami. Wszystko normalnie legalne zakupy.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Napisz czego ma to dokładnie dotyczyć? Co chcesz się wymieniać kontami, źródło kont itp... żeby to można było gdzieś umiejscowić a nie w offtopie... Nie nie piszesz połowicznie bezosobowo od razu wiadomo po takim pisaniu że jest coś nie tak... opisz to dokładniej.

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grupa na discord. Powiedzmy 10 użytkowników. Wpisowe powiedzmy 100zl później składki co miesiąc po 20 zł od osoby nie dużo a już przy 6-10 osobach zbiera się spora kwotą. Skupiamy się na nowościach jak Assasin valhalla. Hitman 3. Cyberpunk itd kupujemy jak najtaniej najlepiej w Brazylii lub czekamy na pierwszą promocje. Nad wyborem gier robimy głosowanie i przy remisie większej ilości głosów kupujemy lub przy braku zainteresowania czekamy na promocję żeby kupić taniej. Robimy tematy z grą i gdy ktoś chce pożyczyć wpisuje się do tematu. Dostaje hasło i login i gra kończy oddaje itd. Jako że w przypadku x można ustawić 5 razy domowa można ograć grę na premierę nawet we dwóch grając na swoim koncie na playstation tak się nie dało. Tak w skrócie. Nie chciałem pisać w prost bo nie wiedziałem czy nie łamie jakiegoś regulaminu a wyszło jakbym coś kręcił.

Do góry Bottom