GTA 4 --> 13 save

CongruentAce

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem otóż gdy w GTA 4 jak ide spać to nie widzę save'u (sevu?) nr 13 a właśnie ten save wybrałem jako główny, tzn. na tym mi automatycznie zapisuje Czy jest możliwość bym zmienił save "główny" np. na nr 12? Albo by ten save 13 mi się pojawił? Nie jest to jakaś wielka przeszkoda, ale potrafi zdezorientować, który save to ten poprawny (ostatni).
 

Dodop

Użytkownik
Użytkownik
albo zle zrozumialem albo sam sobie narobiles problemu , bo ja np zamiast zajmowac wszystkie miejsca zastepuje poprzedni obecnym i nie ma problemu
 

DaWoXxX

Użytkownik
Użytkownik
lol go niewidać jak idzesz spać w GTA bo automatyczny po każdej misji zapisuje
 

Dodop

Użytkownik
Użytkownik
lol go niewidać jak idzesz spać w GTA bo automatyczny po każdej misji zapisuje
albo ja aalbo ty albo oboje zle zrozumielismy pytanie :D
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrozumiałem że mu się zapisuje na 13 slocie i on go nie widzie jak idzie spać. Co do zmiany to hmm usuń wcześniejsze np 1 save na 1 slocie to może ci będzie się nadpisywać na 1 jak nie to pokombinuj np. zapisz 2 razy.
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
Normalnie jest 12 miejsc do zapisania i 1 na autozapis, nie możesz zapisać na autozapisie idąc spać.Jak idziesz spać to tylko możesz zapisać na 12 pierwszych portach.
Wczytać możesz 13 savów nawet ten autozapis.

Teraz gdy doszły 2 dodatki to wszystkie 3 częśći dzielą sobie te 12 portów, każda część ma też swój port do autozapisu czyli:
12 portów + 3 do autozapisu dla:
-GTA IV
-TBoGT
-TLaD

Jeszcze jakieś pytania nt. GTA?
 

CongruentAce

Użytkownik
Użytkownik
A jak mogę usunąć niektóre z save'ów? Ogolnie dzięki, bo nawet nie wiedziałem że 13 jest do autozapisu :D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Przez ustawienie dysku.pamieci w Ustawieniach konsoli.
 

CongruentAce

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim za pomoc.
 

abbazabba

Świeżak
Świeżak
Ja muszę odświeżyć temat, gdyż też mam pewien problem z save w GTA 4.
Otóż. fajnie że robi się autosave, tylko nie wiem jak z niego korzystać. Dodam, że gra mnie podczas odczytów i czasami zapisów pyta gdzie zapisywać save i wskazuję że dysk twardy xboxa (da się gdzie indziej?)
Po każdej misji musze zasuwać do domu żeby się wyspać bo inaczej nie mam pewności, że po ponownym uruchomieniu konsoli zagram tam gdzie skończyłem.
Najdziwniejsze jest to, że jak rozpoczynam grę to za każdym razem wczytuje mi save z początku gry. Nie rozumiem dlaczego gra nie wrzuca przy włąc zeniu ostatniej aktualnej pozycji?
Nadmienię, że podobnie było w Mass Effect 2,gdzie jest przycisk WZNÓW w Menu, ale po wznowieniu kierował mnie do starej misji,którą już dawno przeszedłem.
Może ja coś źle ustawiam? Co jest nie tak?
Pomóżcie proszę.
 

Do góry Bottom