GTA 4 - Struś Bug

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

peku

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj chciałem sobie pojeździc krosówką :p

i oto co wyszło :p ale dziwne bo pały coś takiego "show where u are" "where r u" itp . nie widzieli mnie


http://www.youtube.com/watch?v=MHlYid6lpqA





 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

hahah a to dobre wtopilo cie w ziemie jak ty to zrobiles ?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

nie mam pojecia gonia mnie psy i chyba we mnie wyjebały ;p i jakos tak sie przekreciłem . i oni mnie nie widzieli jak mialem glowe w ziemi
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Comet po przejściach jedno koło się nie kreciło ale i tak dalej jechał :D







Napisałem tutaj bo nie chciałem zakładać nowego tematu :D :D
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Hehe niezle. A zauwazyliscie ze niektorzy przechodnie to Polacy i po polsku mowia? hehe bylem w szoku jak potracilem jakas babke a ona do mnie "przepraszam" i potracilem ja drugi raz a ona "Ej!! glupi jestes??" pozniej jakis koles mnie samochodem potracil i do mnie "cos ci sie stalo" no bylem w szoku hehe. Pozdro
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Tuo Sóą Róscy :p ruski podobny do polskiego
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA 4 - Struś Bug

moze i podobny ale bez przesady
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Nie wymieniłeś jeszcze jednego co powiadają Polacy w 4...:"co to k**wa ma być" które wypowiada jedna babka tylko nie pamiętam w którym miejscu :D
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

ale to w misjii czy jakos przypadkowo na ulicy... bo bardzo chcialbym uslyszec jakieś polskie słowa :p
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - StruÖ Bug

Pobiegaj po ulicy i poszturchaj ludzi.
 

Hodofca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA 4 - Struś Bug

i w radyjku też coś jest..."kocham tę radiostację" czy coś takiego
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

peku napisał:
Tuo Sóą Róscy :p ruski podobny do polskiego
Polacy nie ruscy.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

PiotrekMJ napisał:
Hehe niezle. A zauwazyliscie ze niektorzy przechodnie to Polacy i po polsku mowia? hehe bylem w szoku jak potracilem jakas babke a ona do mnie "przepraszam" i potracilem ja drugi raz a ona "Ej!! glupi jestes??" pozniej jakis koles mnie samochodem potracil i do mnie "cos ci sie stalo" no bylem w szoku hehe. Pozdro
No no i w jednej misii u Bruciego koleś który naprawia mu samochód woła go: Hej Brucie, jakiś "POLACK" do ciebie. A on odpowiada "Nie POLACK tylko gentelman" nie wiecie czy chodzi o POLAKA?
W radju vladivostok (moje ulubione :) ) też śpiewa gościówa coś w tym stylu "moźie być i <coś tam> moźe być i Poznań" Ogólnie widać że chyba skupili się głównie na takich miłych szczególikach zamiast zająć się takimi bugami ;)
A tak nawiasem to fajnie żydzi wyglądają w tym gta 4 ^^
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Majcher_NR napisał:
A tak nawiasem to fajnie żydzi wyglądają w tym gta 4 ^^
Haha, no żydzi prze hóie :p

ale i tak najlepsze są dziwki... :D próbowaliście wszystkie 3 sposoby ?
 

kilsi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Mam propozycje.

Zamiast skupiac sie na "bugach" w grze. To Niech kazdy napisze jakie fajne rzeczy spotkal, znalazl, zobaczyl.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

kilsi, za dużo żeby pisać. Cała gra jest wyładowana jakimiś zajebistymi smaczkami. Mnie osobiście bardzo podoba się efekt dania heada kierowcy samochodu przez przednią szybe :D Jakby na mnie za kare trąbił :D
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

ciekawe jest tez w tej grze ze gdy kradne samochodzik i gdy schylam sie zeby kable polaczyc to jeszcze sie dobrze bohater sie schylil a jzu samochodzik jedzie :D :D

Nie no duzo R$ dodał do tej gry ostanio grałem z cousine :D :D w pool nawet fajnie to zrobili :D
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA 4 - Struś Bug

Nie no, jak ma byc porzadek to niech bedzie! Ciekawostki wpisujmy w temacie o "wrazeniach z gry" http://x360iso.org/index.php?topic=2284.0 :) A tutaj zostawmy miejsce dla roznych bugow.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom