GTA 4 wiesza się

Twori

Użytkownik
Użytkownik
Ja zainstalowałem wyłącznie dash'a, bo nie podłączałem konsoli do neta tylko wrzuciłem ten szajs na pendrive'a i zainstalowałem.

Czyli bez dysku, nie da rady wyczyścić tego cache, czy poprostu to cache się na nim znajduję? Na memorce nie da rady?
 

kmiler99999

Użytkownik
Użytkownik
A można przez pendrive wgrać tą aktualizacje do gta?, czytałem że pomaga na zawieszenia.
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Twori ja mam na wbudowanej karcie pamięci te cache. Ty też jeśli masz falcona to masz 16 mb. Wchodzisz w system>pamięć i tam będą dwa obrazki pokazujące je:
1. Wbudowane 16 mb
2. Podłączone przez ciebie 256 mb (jeśli podłączysz).
Najpierw przeczyść tą wbudowaną jak nie pomoże to tą którą podłączasz.
Jak to zrobić masz w dziale gry>gta4 i jest pryklejony temat sposób na nie doczytywanie tekstur czy coś takiego.
kmiler99999 tej aktualizacji nie wgrasz przez pendriva bo ona automatycznie się ściąga w trakcie włączania gry i ściąga ci się na memorke
 

Twori

Użytkownik
Użytkownik
Niestety wchodzę w "System --> Pamięć" i jest tylko karta pamięci, nie ma żadnej wbudowanej, jest w ogóle do niej dostęp? A karty pamięci także nie da się oczyścić cache, bo jak trzeba zrobić kombinacje Y X X LB RB X X. A pod Y jest sformatuj kartę albo zmień nazwę. Co tu robić ja nie mogę?:(
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Wejdź do tego tematu co napisałem i tam poszukaj odpowiedzi
 

Twori

Użytkownik
Użytkownik
Wchodziłem, zapomniałem napisać. Tam piszę, ale tylko jak zrobić z dyskiem.
 

mr19inches

Użytkownik
Użytkownik
Też szukałem i nic nie ma tam na temat czyszczenia cache na konsoli bez dysku. Zastanawia mnie czy nie podłączyć znowu konsoli do neta może się ściągnie jakaś aktualizacja dodatkowa i usunie ten problem chociaż wątpię :\
 

mr19inches

Użytkownik
Użytkownik
teraz wszedłem ustawienia systemu->pamięć i późnij karta pamięci i opcje karty pamięci i jest tam do wyboru "USUŃ AKTUALIZACJĘ SYSTEMU" - czy ktoś wie do czego to słuzy? czy to usunie tego dashborda?
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
E znowu mi się gra wiesza, te cache to najwyraźniej tymczasowe rozwiązanie. Ten koleś z allegro napisał żebym odesła mu gre to mi wymieni na inną kopie. Jak nie pomoże to sprzedam te GTA i kupie jak dysk będe miał bo innego rozwiązania niema
 

mr19inches

Użytkownik
Użytkownik
usunąłem ta aktualizacje i gówno to dało ja już nie mam opcji na to...
 

kmiler99999

Użytkownik
Użytkownik
u kolegi ściągnąłem tą aktualizację do gta IV i nic to nie dało dalej zawiesza
 

Twori

Użytkownik
Użytkownik
Jak się okazało po lekturze forum jest więcej takich przypadków, że po zainstalowaniu nowego dash'u gry się zacinają np:

http://x360iso.org/showthread.php?t=6633&page=2

Niestety dalej nie rozwiązane, i nikt nie umie na to zaradzić.

Dziś ewentualnie jutro będę miał drugi egzemplarz GTA + jakaś gra na sprawdzenie, jeżeli również będą zacinki. Śle to to do Microsoftu i niech wyssają to gówniane uaktualnienie z mojej konsoli albo dają nową ze starym dash'em.
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Ja też swój odsyłam do sprzedawcy i on przyśle mi nowy
 

radekb29

Banned
Użytkownik
a jest jakaś opcja żeby divx czytało bez aktualizacji tego gow*a bo poprostu nie chce konsoli sobie "psuć" dajcie rade z kąd ściągnąć jakąś aktualizacje żebym mógł divx ogladac i w gta 4 grać dodam dla uczepialskich że nie moge odtwarzać divxa z góry dzięki i pozdrawiam radekb29
 

mr19inches

Użytkownik
Użytkownik
Kupię dysk na dniach bo i tak miałem taki zamiar, i zobacze czy dalej będą te zwiechy na GTA. Jeśli to nie zadziała to wysyłam konsolę i niech wypier****** z tym gównianym dashem z tymi idiotycznymi avatarami...
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem na innym forum i ludzie też bez dysku z nowym dashem mają problem. A po podłączeniu dysku dalej gra się zawiesza
 

Twori

Użytkownik
Użytkownik
Pozwolę sobie zacytować z innego forum:

"Dzisiaj, 15:20

Ok, wiec, po wielogodzinnych testach i zmaganiach z wymienianiem dyskow, kart pamieci gier itd. doszlismy do wniosku, ze nawet z dyskiem twardym (20GB) od premmium gra sie zawieszala. Xbox premmium z nowym dashem bez dysku + karta z arcade chodzilo super, nic sie nie dzialo. Wedlug mnie wina lezy po stronie konsoli i dasha. Jedyne rozwiazanie to wyslac nieszczesnego xkloca do M$.

Niestety. Pozdrawiam"

Także, uważam że to wina konsoli, a raczej nowo zainstalowanego dash'a. Niby dlaczego przedtem gra chodził bardzo dobrze bez dysku, a teraz po zainstalowaniu dash-szita nagle zaczęło ciąć? Co, konsola przypomniała sobie po dwóch tygodniach grania, że jednak dysk by się jej przydał. Zresztą próbowali już podłączać dysk i to samo dalej zacina się. Irytujące!!!
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Ja napisze wam czy będzie wszystko na nowej kopii gry. Najpóźniej będe miał ją w następnym tygodniu a najwcześniej pod koniec tego tygodnia
 

Tharwynn

Banned
Użytkownik
tak to jest jak sie napaliliscie na NXE a ja mam zwyklego dasha poczatkowego i niema takich problemow (x360 arcade jasper bez dysku)
 

mr19inches

Użytkownik
Użytkownik
Ja się na niego nie napalałem bo w sumie to nawet nie wiedziałem że jest takie coś. Podłączyłem konsole pod XBL żeby obczaić jak sprawa wygląda z graniem po sieci. Tak jak mówiłem wcześniej uaktualnienia mają na celu wprowadzenie udoskonaleń a tu się tak udoskonaliło że aż się sp*******ło. Druga sprawa to zastanawia mnie czy ci goście u których gra łapała zawieszki po podłączeniu dysku instalowali grę na dysku czy jechali z płyty. Jeśli zainstalowali i zawieszki są nadal no to już wtedy żenada totalna. Nie wiem może te cwaniaczki z M$ zrozumieją że dali dupci po całej linii i wypuszczą jakieś update do tej padaki który naprawi problem. Dobrze że chociaż to się dzieje tylko na GTA IV (przynajmniej k***a narazie)
 

Do góry Bottom