1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5 problem z uruchomieniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hatsumoto, Wrzesień 18, 2013.

1. hatsumoto

hatsumoto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z GTA 5. Gra przepuszczona przez abgx, nagrana na verbatimach w imgburn 2,4x z zaznaczoną opcją DVD R DL oraz DVD ROM. Pierwsza płyta instaluje sie bez problemu, po instalacji prosi o drugą i tu pojawia się problem. Pojawia się ekran ze zmieniającymi się zdjęciami w tle, wyświetlają sie podpowiedzi, gra muzyka a w prawym dolnym rogu mam napis "wczytywanie trybu fabularnego" czy jakoś tak, taki stan utrzymuje się 10, 20 a nawet 40 minut, nic się nie zmienia, z napędu słychać delikatną pracę nie wskazującą nawet na ładowanie czegokolwiek. Moge w tym czasie wywołać menu konsoli i wyjść.
    Próba instalacji drugiej płyty na hdd kończy sie komunikatem " wyczyść płytę..." Przy 55%. Tak samo gdy próbuje zgrać na usb. Próba uruchomienia gry z menu konsoli skutkuje czarnym obrazem i brakiem reakcji na pada.
    Usuwałem już kilkakrotnie grę z hdd, czyściłem cache dysku, instalowałem content z DVD1 na pamięci USB i nadal nic.
    Nagrałem neszcze raz DVD 2 z innej wstawki, tym razem nie hrzebałem w jakimś DVD ROM, gra się nagrała Ale wyszło jeszcze gorze, tytaj odrazu wywala komunikat o szmatce.
    Na chwile obecną GTA leży totalnie, nie mam pomysłów, na forach zagranicznych znalazłem informacje że nawet wersje oryginalne nie odpalają się na konsolach ps3 i xbox. W wersji ps3 pomaga podobnu wyłaczenie netu w menu, tego nie próbowałem. Czy ktoś z was ma taki problem albo może mi doradzić co robić? Ściągać inną wstawke, nagrywać zwykłą nagrywarką, clone czy imgburn, ma ie jakieś pewne źródło?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1189
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nagrać na ihas. Obecnie masz źle nagrana płytę która nie ma prawa działać

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    807
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagrać zwykłą nagrywarką (truncate). Mimo iż mam rgh specjalnie nagralem i śmiga obie płyty instaluje żadnej ścierki, id ritek czy jakoś tak.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

5. hatsumoto

hatsumoto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za zainteresowanie tematem. Z góry przepraszam za swoją pisownię w poprzednim poście ale walczyłem do nocy i pisałem ten post z telefonu kiedy padałem na gębę:)

Gry nagrane na LiteOn ihasa, wszystkie gry które nagrywałem jak dotąd działają bez problemu tylko z GTA jest problem.

orso6 spróbuje nagrać jeszcze raz zwykłą nagrywarką z opcją turncate, widzę że wiele osób tak zrobiło i chodzi. Sprawdzę i dam znać czy problem się rozwiązał.

Wczytywanie...

Poleć forum