GTA a RRoD

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
W poprzednim niusie rozpisywałem się jak to GTAIV króluje na listach najlepiej sprzedających się gier w Europie. Od tego czasu minęło kilka dni które wystarczyły aby sytuacja diametralnie się zmieniła na jej niekorzyść. I tak oto w Niemczech oraz Szwecji GTA IV straciło swą dobrą lokatę na rzecz Age of Conan: Hyborian Adventures. Podoba rzecz dzieje się również w usłudze Xbox Live gdzie IV-rka nie jest już najczęściej grywanym produktem. Jedynie w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii gracze nie zawodzą przez co nowe GTA nadal utrzymuje swoje pozycję.
Nasuwa się więc pytanie - Co jest przyczyną słabszej formy GTAIV? Być może jest to spowodowane błędami technicznymi/bugami i nudnymi aspektami rozgrywki które zostały spisane przez redaktorów serwisu Game Daily w artykule Why We Stopped Playing GTA IV? (Dlaczego nie gramy już w GTAIV?).

Do kolejnych problemów albo jak wolicie minusów na konto GTAIV doszła sprawa psucia przez ową grę konsol Xboxa360 czyli popularne "Red Ring Of Death". Osoby których spotkała ta niemiła niespodzianka tłumaczą że jest to prawdopodobnie wina złego zaprojektowania ładowania się poszczególnych obszarów miasta co powoduje przesilenie wewnętrznej pamięci konsoli i w konsekwencji jej zawieszenie czy też spalenie.

Źródło : www.gtaiv.pl

Co o tym myśllicie ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA a RRoD

GTA IV sprzedaje się słabo ponieważ już wszyscy zagrali i wszyscy wiedzą co to jest! A tłumaczenie że psuje konsole to wiecie o co chodzi, taki kit że niby wszystko dobrze a tu nic nie jest dobrze, bo gra to nie wypał kolejna kopia GTA z polepszoną grafiką i nudną fabułą!
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

przeo_91 napisał:
GTA IV sprzedaje się słabo ponieważ już wszyscy zagrali i wszyscy wiedzą co to jest! A tłumaczenie że psuje konsole to wiecie o co chodzi, taki kit że niby wszystko dobrze a tu nic nie jest dobrze, bo gra to nie wypał kolejna kopia GTA z polepszoną grafiką i nudną fabułą!
... powiedział człowiek u którego GTA jest na pierwszym miejscu od samego dnia premiery ;D (a nawet wcześniej było :p )
Mi GTA juz sie troche znudziło, nie ma po co wracać do LC, tylko stuntsy i gołąbki, ale od czasu do czasu włączam ;) Na pewno nigdy tej gry nie zapomne
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

no bo jak już nie raz pisałem GTA 4 nie jest zadną rewelacją jeśli się przejdzie fanułę. fabuła jest spoko, ale potem nie ma co i nie chce się nic innego robić. w porównaniu z np. SA czy VC GTA 4 zawodzi na maxa. zrobili z GTA krótką gre fabularną i tyle! GTA powinno być przepełnione róznymi urozmaicaczami czasu tak jak poprzednie części. w VC i SA grałem tygodniami żeby skatować je na 100 % a GTA 4 nawet mi się nie chce zaczynać na 100 % zaliczać a fabuła mi pękła w 4 dni co już samo w sobie jest żałosne.

Zawiodłem się na GTA 4 strasznie tak jak wszyscy których znam którzy w nią grali. wolałem SA i VC. GTA 4 jest po prostu niedorobiona! powyrzucali różne bonusy żeby zrobić grę bardziej realistyczną i wyszło gówno! na **** komu ten realizm jak nie chce się grać?!
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

Logiczne ze sprzedaje sie gorzej bo raz - wiekszosc kupila, dwa - w obiegu sa juz urzywki...
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

przeo_91 napisał:
GTA IV sprzedaje się słabo ponieważ już wszyscy zagrali i wszyscy wiedzą co to jest! A tłumaczenie że psuje konsole to wiecie o co chodzi, taki kit że niby wszystko dobrze a tu nic nie jest dobrze, bo gra to nie wypał kolejna kopia GTA z polepszoną grafiką i nudną fabułą!
PRzeo zal mi twoich komentow. Kup sobie oryginal, pograj i powiedz czy to taki niewypał, jak zdania nie zmienisc to ja juz n/c
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

Gra psująca konsole.. Chyba fan PS3 to pisał jakiś :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA a RRoD

Majcher_NR napisał:
przeo_91 napisał:
GTA IV sprzedaje się słabo ponieważ już wszyscy zagrali i wszyscy wiedzą co to jest! A tłumaczenie że psuje konsole to wiecie o co chodzi, taki kit że niby wszystko dobrze a tu nic nie jest dobrze, bo gra to nie wypał kolejna kopia GTA z polepszoną grafiką i nudną fabułą!
... powiedział człowiek u którego GTA jest na pierwszym miejscu od samego dnia premiery ;D (a nawet wcześniej było :p )
Mi GTA juz sie troche znudziło, nie ma po co wracać do LC, tylko stuntsy i gołąbki, ale od czasu do czasu włączam ;) Na pewno nigdy tej gry nie zapomne
Bo nie łącze się z Live dlatego jest na 1 miejscu :p Już chyba z 2 tyg :p Niestety brak golda więc gram na odłączonej konsoli :'(
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

przeo_91 napisał:
Majcher_NR napisał:
przeo_91 napisał:
GTA IV sprzedaje się słabo ponieważ już wszyscy zagrali i wszyscy wiedzą co to jest! A tłumaczenie że psuje konsole to wiecie o co chodzi, taki kit że niby wszystko dobrze a tu nic nie jest dobrze, bo gra to nie wypał kolejna kopia GTA z polepszoną grafiką i nudną fabułą!
... powiedział człowiek u którego GTA jest na pierwszym miejscu od samego dnia premiery ;D (a nawet wcześniej było :p )
Mi GTA juz sie troche znudziło, nie ma po co wracać do LC, tylko stuntsy i gołąbki, ale od czasu do czasu włączam ;) Na pewno nigdy tej gry nie zapomne
Bo nie łącze się z Live dlatego jest na 1 miejscu :p Już chyba z 2 tyg :p Niestety brak golda więc gram na odłączonej konsoli :'(
2 tygodnie?
Offline for 4 Days
tydzień ma 7 dni, a nie 2...
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

Jau ważam że to prawda ponieważ moja kochana konsola padła po grze gta IV grałem w nią jakies 40 godzin i skończłem nastepnego dnia patrze 3 rod ;/ wczesniej oczywisci podczas grania miałem takie akcje ze czasem mi sie zawiesila lub wylanczala albo pokazywala 3rod ale po resecie wszystk odzialalo a teraz koniec
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA a RRoD

Majcher_NR napisał:
przeo_91 napisał:
Majcher_NR napisał:
przeo_91 napisał:
GTA IV sprzedaje się słabo ponieważ już wszyscy zagrali i wszyscy wiedzą co to jest! A tłumaczenie że psuje konsole to wiecie o co chodzi, taki kit że niby wszystko dobrze a tu nic nie jest dobrze, bo gra to nie wypał kolejna kopia GTA z polepszoną grafiką i nudną fabułą!
... powiedział człowiek u którego GTA jest na pierwszym miejscu od samego dnia premiery ;D (a nawet wcześniej było :p )
Mi GTA juz sie troche znudziło, nie ma po co wracać do LC, tylko stuntsy i gołąbki, ale od czasu do czasu włączam ;) Na pewno nigdy tej gry nie zapomne
Bo nie łącze się z Live dlatego jest na 1 miejscu :p Już chyba z 2 tyg :p Niestety brak golda więc gram na odłączonej konsoli :'(
2 tygodnie?
Offline for 4 Days
tydzień ma 7 dni, a nie 2...
Ostatnio on-line 24 maj!
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

Herki napisał:
Jau ważam że to prawda ponieważ moja kochana konsola padła po grze gta IV grałem w nią jakies 40 godzin i skończłem nastepnego dnia patrze 3 rod ;/ wczesniej oczywisci podczas grania miałem takie akcje ze czasem mi sie zawiesila lub wylanczala albo pokazywala 3rod ale po resecie wszystk odzialalo a teraz koniec
Dziwne, ja w jeden weekend miałem taką akcje że jednego dnia grałem 13 godzin non-stop i drugiego 12 i nic. Do tego na wersji Core.
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

A ja mam wrazenie, ze to tylko sensacja, a RoDy nie sa spowodowane przez GTA, tylko te konsole, ktore mialy pasc, po prostu padly. Wiekszosc ludzi gra teraz w te gre i dlatego nagle sie okazuje, ze "wywoluje" ona ringa.
 

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

monias napisał:
Gra psująca konsole.. Chyba fan PS3 to pisał jakiś :D
Fanboyem chyba jesteś ty... ja znalazłem artykuł to daje a to dla mnie jest jak obraza !
@down

no może troche źle zinterpretowałem twoją odpowiedź ;)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

Ty dajesz news, ale nie ty go pisałeś, mówiłem o tym co go pisał...

Przecież każdy wie że to bzdety, konsole padają bo ludzie zaczęli długo grac a ich stare klocki nie wytrzymały :)

Nie chciałem urazić nikogo
 
X

x-mato

Guest
Odp: GTA a RRoD

Jak ja bym pogral na swojej konsoli z 10 godzin to moglbym na niej kielbaski smarzyc:p:p Niektorzy sie chwala ze grall tyle i tyle puzniej sie dziwia ze maja RoDa.

przegrzanie konsoli=RoD
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA a RRoD

i zapewne konsola zamknięta,bądź dosunięta do szafki ściany z brakiem możliwości obiegu powietrza do tego siedzenie kilkadziesiąt godzin i efekt mamy
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom