GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Moi zdaniem brakuję rowerów, rowerzystów, matek z dziećmi w wózkach i w ogóle dzieci, przydała by się możliwość zakupu aut, mieszkań domów i żeby był jakiś garaż. A tak po fabule nuda, co z tego, że mam ponad 800 tyś USD jak nadal jestem złodziejem, na co mi one. A waszym zdaniem?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Powinna być możliwość kupna jakiegoś domu to na pewno. Dzieci też by się przydały. Ale kto by na to zwracał uwagę :D
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Cos w stylu Vice City - czyli mozliwosc kupowania domu ,klubu ,drukarni itp.
 

P4tR0L

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Co do dzieci, to nie ma ich pewnie dlatego, że zabijanie dzieci mogłoby wywołać zgorszenie u niektórych itp., więc twórcy nie posunęli się tak daleko. Wyobrażacie pędząc 200km/h Infernusem przejechać kobietę z dzieckiem, która właśnie przechodziła przez pasy? Bez przesady. ;p

A jeśli o mnie chodzi, to bardzo brakuje mi garażu ;p Chociaż jednego, ale zawsze by się przydał

Pozdrawiam!
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Mnie wystarcza parking przed domem ;P

Mnie brakuje samolotów (nie helikopterów) ale jak nie mogli ich wstawić.... ;/
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Tu sie zgadzam, to chyba jedyna rzecz na ktora bym ponarzekal.

W san andreas bardzo fajnie sie latalo.
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Raikoh napisał:
Tu sie zgadzam, to chyba jedyna rzecz na ktora bym ponarzekal.

W san andreas bardzo fajnie sie latalo.
Tez sie tu zgadzam fajnie sie latalo w sa i przydaly by sie spadochrony pobawil bym sie w kaskadera jak w sa :p naszczescie sa kody to tez mozna sie w kaskadera pobawic np. lecisz heli na najwyzsza wieze robisz tak zeby ci smiglo odpadlo i jak masz kod health to tuz jak masz udezyc w ziemie i zginac to naciskasz kod i szybko do gory ;D ale dobrze ze niema dzieci bo pewnie troche osob by sie w pedaly bawilo :p :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

karol191 napisał:
ale dobrze ze niema dzieci bo pewnie troche osob by sie w pedaly bawilo :p :p
Nie wiem co ci podpowiada Twa psychika,ale chyba mozna to wyleczyc...
Nie ma dzieci gdyz...
P4tR0L napisał:
Co do dzieci, to nie ma ich pewnie dlatego, że zabijanie dzieci mogłoby wywołać zgorszenie u niektórych itp., więc twórcy nie posunęli się tak daleko. Wyobrażacie pędząc 200km/h Infernusem przejechać kobietę z dzieckiem, która właśnie przechodziła przez pasy? Bez przesady. ;p
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

No tak, ale emeryci są i można w nich nawalać,a co do wyznaczonego miejsca przed budynkiem to prawda z tego miejsca nikt samochodu nie ruszy. Ale rowery były by fajne, można by było uciekać nimi zamiast na pieszo. No i niko śmiesznie by wyglądał np. na kolarce. I mógłby mieć jakiś komunikator z interenetem a nie wciąż trzeba latac po cafejkach netowych lub do domu.
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

1. samoloty
2. czołg
3. stadiony
4. prawa jazdy
5. posiadłości i misje do nich
6. przejmowanie dzielnic
7. jakieś "normalne" wynagrodzenia za bonusowe zadania typu +armor albo jakaś broń w domu a nie jakiś pieprzony achovement
8. JET PACK!
9. elementy RPG (uproszczone. tak jak w SA)
10. wojsko na 6 gwiazdce
itd. itp. długo by wymieniać. dla mnie GTA 4 poza super fabułą, muzyką, grafiką i fizyką to średniak w porównaniu z innymi GTA 3D
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

najbardziej to chyba kazdy odczuwa brak takiego czegos jak "garaż"... mi tam garaz niepotrzebny bo i tak biore bryki z ulicy... mi brakuje wojska, innych samolotow do latania, rowrów, wyrzutni rakiet w samolotach (bo jest tylko minigun), spadochron no i jeszcze możliwość podpinania naczep... (fajnie sie z nimi driftowało w SA:p); to na tyle jeżeli chodzi o to czego mi brakuje z poprzednich części a teraz co ja bym aby było w GTAIV czego niebyło w żadnej części: Dyskorolka.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

WReki napisał:
najbardziej to chyba kazdy odczuwa brak takiego czegos jak "garaż"... mi tam garaz niepotrzebny bo i tak biore bryki z ulicy... mi brakuje wojska, innych samolotow do latania, rowrów, wyrzutni rakiet w samolotach (bo jest tylko minigun), spadochron no i jeszcze możliwość podpinania naczep... (fajnie sie z nimi driftowało w SA:p); to na tyle jeżeli chodzi o to czego mi brakuje z poprzednich części a teraz co ja bym aby było w GTAIV czego niebyło w żadnej części: Dyskorolka.
Jest parking przed chałupą zamiast garażu!
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Majcher_NR napisał:
WReki napisał:
najbardziej to chyba kazdy odczuwa brak takiego czegos jak "garaż"... mi tam garaz niepotrzebny bo i tak biore bryki z ulicy... mi brakuje wojska, innych samolotow do latania, rowrów, wyrzutni rakiet w samolotach (bo jest tylko minigun), spadochron no i jeszcze możliwość podpinania naczep... (fajnie sie z nimi driftowało w SA:p); to na tyle jeżeli chodzi o to czego mi brakuje z poprzednich części a teraz co ja bym aby było w GTAIV czego niebyło w żadnej części: Dyskorolka.
Jest parking przed chałupą zamiast garażu!
ehhh napisałęm że mi garaż niepotrzebny.... a że jest parking to wiem...
 

Jacka

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

helihopter
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Jacka napisał:
yyy? przeciez jest helikopter.... mi brakuje funkcji strzelania z bazooki jako pasażer z helikoptera
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

wogóle że nie ma opcji strzelania z heli! przecie można zawisnąć w powietrzu i pakować do psów! a nie można. (uprzedzam odpowiedź: nie chodzi mi o policyjny/wojskowy heli)
 

Norx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

W GTA5 mogliby dodac PSY (czworonogi ::) ) ,fajnie by było wyskoczyć z amstafem na miasto czy z innym psem :)
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

nie no ***** niedługo zrobicie z tego "Simsy Przygoda w Liberty City" może jeszcze piłka nożna coś ala PES
 

Norx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Czemu nie :p ? W SA można było grać w kosza. Im bardziej realistycznie tym przyjemniej sie gra, takie jest moje zdanie.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Ale ja nie mam ochoty czekać 5 lat na kolejną część serii bo ktoś sobie wymyslił żeby były psy, koty, papugi, świnie i ***** konie. To gra o zabijaniu przemocy która przedstawia złego czlowieka....a nie samarytanina!
 

Do góry Bottom