GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Zobaczymy, poszukam i może kupie Verbatim i nagram na LG H55N kumpla i zobacze, w konsoli mam napęd LG-Hitachi. Ale sam już nie pamiętam jaki mam odczyt ustawiony czy x8 czy x12, ale wiem,że napęd głośno buczyyyy :)
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Dzisiaj mialem troche czasu, wiec troche poprobwalem flashowania. Testowalem predkosci na GTA i CoD4.
Na poczatku zaczne od tego jak bylo na 12x: doladowywania nie byly tak uciazliwe jak u innych, ale mimo to byly- szczegolnie przy wchodzeniu do budynkow i niekiedy przy szybkiej jezdzie. Jesli chodzi o znikajace mosty to tylko raz mi sie cos takiego przydazylo. Najpierw przeflashowalem na 5x. Na pierwszy rzut oka to samo, ale gdy pojezdzilo sie troche po miescie mozna bylo zauwazyc, ze tekstury budynkow laduja sie nieco szybciej, tak jakby ladowanie odbywalo sie nieco dalej od gracza. W budynkach nadal byly problemy. W zasadzie niewielka poprawa, biorac pod uwage to, ze czas ladowania w CoDzie sie wydluzyl, i to bardzo. Nastepny byl 8x. Tutaj niestety niespodzianka, bo chodzilo najgorzej sposrod tych predkosci. Na ulicy widac bylo, ze tekstury laduja sie bardzo blisko gracza, w budynkach bylo jeszcze gorzej. Reasumujac nawet jesli w tej plotce o wyzszosci 5x jest ziarno prawdy, to jesli gramy w inne gry oprocz GTA to nie warto :p

ps. sprzet moj to Premium (65nm) z dyskiem (11gb wolne) i oczywiscie Benq w srodku. Gra jest nagrana na Emteca DVD+R DL z predkoscia 2,4x.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

W wersji oryginalnej GTA IV z kazdej broni, z ktorej strzelamy, wydobywuja sie luzki-i to duze, a nie jakies maciupenkie. ;) I mozna podniesc kazdy przedmiot, czy to kupek po kawie, czy miotle, czy co innego, kazda zabana rzecza mozna rzucic. :) W wersji iCON tez tak bylo, czy tylko tego niezauwazylem?
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Nie gadajcie tyle tylko zróbcie ripa z oryginału
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Ja tak czekam od premiery i już więcej nie będę czekał - zamówiłem sobie oryginała i będzie u mnie jutro - wyszedłem z założenia, że nikt jeszcze się nie skarżył na oryginał - ani jedna osoba, więc liczę na to, że i ja będę zadowolony
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Co kto woli ja wole wydać 200zł na synka niż na gre
 

nitrolukas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

my tu sie martwimy ze nie dziala nam pirat dobrze a zobaczcie co maja wlasciciele PS3 ktorzy kupili wersje org ;] http://gry.gery.pl/newsy/6558.html
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

nitrolukas napisał:
my tu sie martwimy ze nie dziala nam pirat dobrze a zobaczcie co maja wlasciciele PS3 ktorzy kupili wersje org ;] http://gry.gery.pl/newsy/6558.html
http://x360iso.org/index.php?topic=2435.0 ;)
 

BFG

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

A probowal ktos wypalic gta 4 z predkoscia x1 ??? moze wtedy nie bedzie problemu z teksturkami.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

BFG napisał:
A probowal ktos wypalic gta 4 z predkoscia x1 ??? moze wtedy nie bedzie problemu z teksturkami.
Tak, niestety jeszcze gorzej :(
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

my tu sie martwimy ze nie dziala nam pirat dobrze a zobaczcie co maja wlasciciele PS3 ktorzy kupili wersje org ;] http://gry.gery.pl/newsy/6558.html

http://x360iso.org/index.php?topic=2435.0
Rockstar nie popisał się po coś w końcu mają swoich testerów
oj aza dużo różnych problemów i bagów z tą grą
 

szoke

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Za cene takiego Plextora to lepiej juz wziasc orginała :)
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

ja jestem zdania ze jak ukaze sie nowy obraz ze sklepowej wersji to bedzie smigalo :)
 

myszek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

pytanie mam czy te problemy z texturami pojawiają sie tylko na napędach benq?
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

myszek napisał:
pytanie mam czy te problemy z texturami pojawiają sie tylko na napędach benq?
tak. tylko na BENQ

nixon napisał:
ja jestem zdania ze jak ukaze sie nowy obraz ze sklepowej wersji to bedzie smigalo :)
bedzie śmigało ale tylko na Hitachi i Samsungu. Benq nie daja rade "odczytywać" niezbyt dobrze wypalonych płytek. To chodzi o te rowki które są wypalane nie są chyba wystarczająco głębokie czy cos. Wiadomo tłoczona to jest ma te rowki perfekcyjne a taki LG za 100zł to pewnie badziewnie wypala i psuje sie szybko:) Tylko dziwne ze pionieer sobie nie radzi:/
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Tak więc jeżeli masz BENQ i chcesz mieć pewność że będzie git - musisz kupić oryginał ;)
 

marcinsz101

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

a ja mam pytanie jakie konsole posiadaja napęd benq? czy konsole w wersji arcade z marca tego roku posiadaja własnie takie napęd?
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

marcinsz101 napisał:
a ja mam pytanie jakie konsole posiadaja napęd benq? czy konsole w wersji arcade z marca tego roku posiadaja własnie takie napęd?
z tego co mi wiadomo to KAŻDA konsola ARCADE ma w sobie BENQ! nie spotkałem sie nigdy z kims kto ma arcade i nie benq. One sa chyba montowane seryjnie
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

sarinek napisał:
marcinsz101 napisał:
a ja mam pytanie jakie konsole posiadaja napęd benq? czy konsole w wersji arcade z marca tego roku posiadaja własnie takie napęd?
z tego co mi wiadomo to KAŻDA konsola ARCADE ma w sobie BENQ! nie spotkałem sie nigdy z kims kto ma arcade i nie benq. One sa chyba montowane seryjnie
Moj Qmpel ma Hitachi z tego co mi wiadomo ;)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Arcade = BenQ
Premium = Toshiba-Samsung
Elite = Hitachi-LG

Tak sie najczęściej spotykałem :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom