GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Nowe premium mają Benq...
Gdzieś czytałem że na płytach Ritek dobrze nagrywa, ale wiadomo, potrzebna też dobra nagrywarka....
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Nowe premium mają benq ale nie zawsze, to samo elite. W arcade ZAWSZE jest BENQ to jest pewne. W premium i elite to loteria.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

konoo napisał:
Co kto woli ja wole wydać 200zł na synka niż na gre
Zawsze możesz później gre odsprzedać ;) No chyba nie jesteś bezrobotnym niepełnosprawnym bezdomnym alkocholikiem z dziećmi więc te kilka złotych nie majątek ;)
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

ja jestem zdania ze jak ukaze sie nowy obraz ze sklepowej wersji to bedzie smigalo Uśmiech
Tylko jakoś nie widać nadal tego obrazu

Zawsze możesz później gre odsprzedać Mrugnięcie No chyba nie jesteś bezrobotnym niepełnosprawnym bezdomnym alkocholikiem z dziećmi więc te kilka złotych nie majątek
O tym nie pomyślałem po ile takie gry później chodzą przy odsprzedaży
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Wszystko zależy od tego czy będziesz miał porysowaną płtkę, pudełko itp i od tego kiedy będziesz sprzedawał - bo czas leci i ceny spadają. Już dziś widziałem do kupienia nówkę za 195 zł na allegro a sam zamawiałem jeszcze za 223,99zł - z dnia na dzień będzie spadało

Edit - właśnie ktoś wystawił jeszcze taniej - bo za 185,99 zł

 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

konoo napisał:
ja jestem zdania ze jak ukaze sie nowy obraz ze sklepowej wersji to bedzie smigalo Uśmiech
Tylko jakoś nie widać nadal tego obrazu

Zawsze możesz później gre odsprzedać Mrugnięcie No chyba nie jesteś bezrobotnym niepełnosprawnym bezdomnym alkocholikiem z dziećmi więc te kilka złotych nie majątek
O tym nie pomyślałem po ile takie gry później chodzą przy odsprzedaży
Na golu widziałem po 155zł, ale w dobrym stanie. Zależy czy dbasz o płytki ;)
 

billythekid

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Normalnie, taki hicior jak GTA IV to za 2 miechy dfalej będzie chodził po 160zł:)
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

przeczytajcie to a zrozumiecie czemu benq nie czyta tych piratów!!

problem with most medias and writers is that the inner layer is "weak".
so the laser needs more power to read it at first time without skipping.
on sammy drives the pot usually set lower, which meand the laser has more power on one hand, but the durability is shorter.
u can try and change the pot setting on the benq drive and almost 4 sure its gonna play better. u can read moda's manual how to tweak the pot. just google "moda pot".
the best speed setting is 5X for benq, because on higher speeds the power is not enough and the laser skips a lot of times, and 2X is too slow.
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

A Ja mam takie pytanie, czy to może być wina napędu, że napęd nie może odczytać dobrze wypalonej płyty i wywala błąd o brudnej płycie ? To znaczy czy może jest już za (stary)słaby albo coś takiego :) Z góry dzięki za odp. ;D
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Dziś dostałem swój zamówiony oryginał - problem z doczytywaniem tekstur zniknął - mam arcade produkowanego w styczniu, napęd benq+ixtreme
 

marcinsz101

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

czy ktos kto ma oryginał mogły zrobić z tego obraz płyty, nagrać go i zobaczyć czy działa?
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

2 dni temu zakupilem origynal i problem rowniez zniknal, niemniej jednak sporadycznie widac jak tekstury sie minimalnie doczytują ... ale naprawde bez porownania z piratem
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

No dziś kupiłem sobie arcade, sflashowałem ixtreme 5x i na TDK (innych nie było w sklepie ;)) nagranych prędkością 4x na LG są doczytujące tekstury z dyskiem i bez niego. Jutro albo jeszcze dziś wieczorem kupie trochę różnych płyt i nagram na pioneerze z różnymi prędkościami.Może coś z tego wyjdzie.
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

nie masz co kupować philips bo ja probowalem na swojej core z dyskiem i ixtreme H-L i doczytuje tesktury może nie cały czas ale co jakiś to widać podczas gry. Rozkminiłem też że podczas wyjścia z dumu na tej malej wyspie i to zakazdym razem jak wyjde z pokoju to schodow nie widac i za jakeis 3-4 sek sie pojawiają :D :D
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

To zależy od dysku twardego :) Jednak widać różnicę i to kolosalną. Z hdd zanika tak minimalnie że podczas normalnej gry się tego nie zauważa, także przy szybkiej jeździe. Myślę że to wina płyty i prędkości nagrania (TDK 8x nagrana nagrywarką LG z prędkością 4x) Napęd w konsoli oczywiście Benq(flashowalem ixtreme 1.41 5x) a konsola arcade.

Bez HDD to po prostu KASZANA, nakręciłem film więc jak tylko jakoś go skompresuje i złoże to wysyłam.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Dzisiaj ściągnąłem gierkę z linków na tej podstronie: http://x360iso.org/index.php?topic=2276.15
Wypaliłem na płycie Verbatim prędkością x2,4. Moja nagrywarka to lg gsa-h42n
Wszystko chodzi cacy! Zero problemów! Gra wygląda cudownie!
Mam konsolę Premium z 2006. Napęd Hitachi z prędkością odczytu ustawioną na x8.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Mówiłem ja i kilka innych osób że to od dysku zależy to większość się kłóciła! I co teraz?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

http://pl.youtube.com/watch?v=4_e6NZJ-APs&fmt=18
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

thx spike za filmik

Teraz na 100% kupie dysk od Arcade :*
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Mówiłem że to dysk twardy, MÓWIŁEM? To wojnę prowadziliście ze mną i co teraz? Ja robiłem to samo co spike i za każdym razem mi to samo sie robiło z dyskiem OK a bez dysku kicha! Miałem zrobić filmik tak jak spike tyle że jest problem bo tel by słabo nagrał a aparat mam kijowy do filmików...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom