GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

jabar24

Banned
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

a ja mam premium z HDD z 2006 roku z samsungiem i flashem Xtreme 5.2C , spaliłem na NEC'u na verbatimie w 2,4x i zonk - doczytuje textury !!

mam 35 gierek palonych na tej nagrywarce i wszystkie chodzą jak trzeba,tylko z GTA4 jest problem..
może wkońcu ktoś przetestuje obraz z orginała?? albo wystawi na sieć ....
.... moze sie coś wyjaśni w tej sprawie

GTA IV RZĄDZI

POZDRO !!​
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

No ja mam benqa przerobionego, miałem cholerne problemy z texturami w jednej misji, w tej co trzeba było z boiska ścigac koleszkę samochodem, tam na początku gry, przeszedłem i juz chodzi git, żadnych problemów, gra git:)
 

wodzu

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Ja mam ARCADE iXTREME 1.41 x12 bez HDD wypalilem na verbatimie x2 i jakas masakra, nieda sie grac, znikaja cale budynki:) i teraz zastanawiam sie co kupic HDD 20GB czy oryginal... cena podobna... ktos cos proponuje?
Czy moze poczekac az ktos uploaduje oryginal na rapida ale czy to cos da...?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

HDD nie rozwiauje sprawy, tym bardziej przy x12. Oryginal jak najbardziej zalecany do komfortowego grania.
 

jekkyl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

dla mnie nawet z tym doczytywaniem tekstur fajnie sie gra :D mimo ze czasami znikaja mi calkowicie drogi hehe ;P
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Skoro tak bardzo irytują was doczytujące sie tekstury to kupcie oryginał! A nie macie pretensje do R ze wypuściło na rynek jakiś syf z bugami!!
Ja mam napęd BenQ i oczywiście oryginał GTA i nie mam żadnych problemów z teksturami itp.
Nie dość że macie gre za darmo to jeszcze narzekacie zastanówcie sie !!!
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

witam.
mam premimka z daty 2007-07-09
no naped benq. Ixtreme 1.4 i sie zastanawiam czy kupic oryginala czy sciagnac i sprawdzic gta4 od ICON. Póki co ściagne i napisze jak u mnie chodzi.Mam Ixtreme 1.4 z predkoscią x12.Piszcie na jakich x360 z jaką datą produkcji i z jakim napedem chodzi gta 4(no i czy z dyskiem czy bez:)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

A o czym jest 8 stron tego tematu?
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

cux napisał:
A o czym jest 8 stron tego tematu?
on sie chyba dopiero obudził :]
 

wodzu

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

No to chyba zrobie tak jak poleca kolega @cux i zakupie oryginal:)
 

ppaassttii

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Chcę sobie przerobić xboxa 360 flashem ixtreme 1.4 ale nie wiem jaką wybrać prędkość odczytu aby gta IV i inne gry dobrze chodziły. Wie ktoś może??
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

benq - 5x inne 8x-12x
 

bRoonXZ

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

A wiec tak mam xboxa 360 arcade hdmi z benq z wrzesnia 2007 roku przerobiony (tylko nie wiem jakie firmware ale jakis iextreme)
zal ogolnie grac na piracie tyle powiem (jazda w powietrzu toniecie w betonie itp)

kumpel ma nowego premium z HDD gra i jest identycznie.

Wniosek kupić oryginał i tak tez mam zamiar zrobic jak stanieje

Myslalem ze zaspokoje sie do czasu MIDNIGHT CLUB LOS ANGELES bo mial wyjsc w maju ale niestety przeniesli :(
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Ja właśnie sciagam nową wersje innej grupy
z ciekawości nagram i zobaczę co to będzie
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

mozesz napisac skad pobierasz??
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

I napisz jakiej grupy ! Bo na nForce nie ma żadnej PALowsiej wersji oprócz ICON
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

Erno napisał:
I napisz jakiej grupy ! Bo na nForce nie ma żadnej PALowsiej wersji oprócz ICON
na ABGX tez nic nei ma o innych wersjach PAL wiec pobiera wersje ICON. tylko tego jeszcze nie wie:)
 

jabar24

Banned
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

a ja sie pytam, dlaczego wszyscy co mają orginały sie tak chwalą, a nie zrobią poprostu kopii ze swojego orginała i nie sprawdzi co będzie??

hmm, wszyscy tylko wersja ICON i jakaśntsc jeszcze... ja jakby mnie było stać na orginał to bym też kupił, i z ciekawości zrobił kopię w domu i podzielił się z innymi forumowiczami spostrzeżeniami :)

więc może jakiś właściciel orginalnej wersji zrobi końcu kopię i ....
hmm ???
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

jabar24 napisał:
a ja sie pytam, dlaczego wszyscy co mają orginały sie tak chwalą, a nie zrobią poprostu kopii ze swojego orginała i nie sprawdzi co będzie??

hmm, wszyscy tylko wersja ICON i jakaśntsc jeszcze... ja jakby mnie było stać na orginał to bym też kupił, i z ciekawości zrobił kopię w domu i podzielił się z innymi forumowiczami spostrzeżeniami :)

więc może jakiś właściciel orginalnej wersji zrobi końcu kopię i ....
hmm ???
Do zrobienia kopii potrzeba konkretnej nagrywarki (jakis model Samsunga z kreonbugiem), takze nie jest to tak hop-siup.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV Dlaczego nie dogrywa textur!

bRoonXZ napisał:
A wiec tak mam xboxa 360 arcade hdmi z benq z wrzesnia 2007 roku przerobiony (tylko nie wiem jakie firmware ale jakis iextreme)
zal ogolnie grac na piracie tyle powiem (jazda w powietrzu toniecie w betonie itp)

kumpel ma nowego premium z HDD gra i jest identycznie.

Wniosek kupić oryginał i tak tez mam zamiar zrobic jak stanieje

Myslalem ze zaspokoje sie do czasu MIDNIGHT CLUB LOS ANGELES bo mial wyjsc w maju ale niestety przeniesli :(
sa wersje GTA4 ,ktore chodza dobrze... Ja jak pisalem strone temu albo dwie.. mam benQ z ixtreme1,4 i gta mi nic nie doczytuje a predkosc mam x8.. kupcie moze z gieldy albo z jakiegos sklepu co sie tym zajmuje - to nie wina napedu skoro nie ktorym chodzi normalnie..
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom