GTA IV ... niestety na PC...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

krv

Użytkownik
Użytkownik
Studio BioWare wiele razy dementowało informacje o PeCetowej wersji Mass Effecta, a jak wyszło - wszyscy wiemy.
Podobnie mówił Rockstar, jeżeli chodzi o Grand Theft Auto IV i... skończyło się na tym samym!
Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z GTA IV na PC!
gram.pl




Hahahaha.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

kolejny idiotyczny post!!!Co on wnosi na forum?Chyba tylko zamęt
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

Hahaha, ********** to ktoś wymyślił. Jakby nie patrzeć gta IV na PC :p
Ale czy niestety? Ja bym się raczej cieszył gdyby jednak wyszło.

tymon16 napisał:
kolejny idiotyczny post!!!Co on wnosi na forum?Chyba tylko zament
1.Zamęt ;)
2.Jaki zamęt?
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

tymon16 napisał:
kolejny idiotyczny post!!!Co on wnosi na forum?Chyba tylko zament
Wnosi tyle samo co Ty... (Chodzi o Twoją osobę)
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

czytaliscie do konca ta wiadomosc na gram.pl ;D

"Będziemy się za to smażyć w piekle, wybaczcie! :)"
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

lool .... a juz myslalem . Ktos bardzo pomyslowy :p
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

ja dodam że po necie krązy albo raczej krązyła wersja Pre-Order na PC ^^ linka niemam bo gdzieś zgubiłem ale ty był na 99% zwykły fejk
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

SnoopX360 napisał:
czytaliscie do konca ta wiadomosc na gram.pl ;D

"Będziemy się za to smażyć w piekle, wybaczcie! :)"
Zastąpiłem to wyrażeniem:
krv napisał:
Żeby było coś ode mnie :p
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

I dobrze niech wychodzi więcej posiadaczy GTA to więcej pieniędzy dla R* a co za tym idzie kolejne ********* tytuły :D :D :D :D :D
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

no i tyle dostaną PCtowcy ;D

Teraz wiadomo dlaczego CDA i Gram.TV tak oceniło GTA 4
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

Hehe! dobre dobre!

ale czy tak niestety to nie do końca. ja tam bym chciał żeby wyszło na PC. o ile każdą część przechodziłem na konsoli to jak wychodziła wersja na PC to też sobie ściągałem i się nią bawiłem (modowałem). na PC można bardzo fajne rzeczy porobić na plikach:)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

niestety na PC dlatego że sprzedałem wysokiej klasy komp po to żeby kupić xboxa 360 specjlanie dla GTA IV .... więc GTA IV nie możę wyjść na PC :p proste :]
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

mateusz_gosc napisał:
niestety na PC dlatego że sprzedałem wysokiej klasy komp po to żeby kupić xboxa 360 specjlanie dla GTA IV .... więc GTA IV nie możę wyjść na PC :p proste :]
Nie wiem co to musial byc za "wysokiej klasy" komp za 1000 zl .
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

mateusz_gosc napisał:
niestety na PC dlatego że sprzedałem wysokiej klasy komp po to żeby kupić xboxa 360 specjlanie dla GTA IV .... więc GTA IV nie możę wyjść na PC :p proste :]
Powiedz to R* na pewno cię zrozumie ;D

EDIT. Bardzo dobrze jak wyjdzie na pc w końcu to na pc można było robić różnorakiego modyfikacje gra na pewno zostanie poprawiona (o ile wyjdzie) gta 4 to jest moje pierwsze na konsoli wcześniejszych nie przechodziłem bo wkur.... mnie automatyczne celowanie - ps2 nie wiem jak było na pierwszego X
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

KuvA napisał:
mateusz_gosc napisał:
niestety na PC dlatego że sprzedałem wysokiej klasy komp po to żeby kupić xboxa 360 specjlanie dla GTA IV .... więc GTA IV nie możę wyjść na PC :p proste :]
Powiedz to R* na pewno cię zrozumie ;D

EDIT. Bardzo dobrze jak wyjdzie na pc w końcu to na pc można było robić różnorakiego modyfikacje gra na pewno zostanie poprawiona (o ile wyjdzie) gta 4 to jest moje pierwsze na konsoli wcześniejszych nie przechodziłem bo wkur.... mnie automatyczne celowanie - ps2 nie wiem jak było na pierwszego X
Co to za problem wyłączyć auto-aim? No chyba że się nie dało... bo nie próbowałem nigdy tego wyłączyć/włączyć :p
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

Hehe, a to dobry news jest ;)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

Realizer napisał:
mateusz_gosc napisał:
niestety na PC dlatego że sprzedałem wysokiej klasy komp po to żeby kupić xboxa 360 specjlanie dla GTA IV .... więc GTA IV nie możę wyjść na PC :p proste :]
Nie wiem co to musial byc za "wysokiej klasy" komp za 1000 zl .

a czy ja pisałem że miałem kompa za 1000 zł ? sama grafa którą w nim miałem kosztowała 750 zł (8800GT) razem wartowść była gdzieś 2500zł

sprzedałem kompa i kupiłem monitor 22" lcd HP w2207h :p i xboxa 360 ... + gorszego kompa ... razem wyszło mnie tyle co dobry komp i jestem bardzo zadowolony :))))))
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

Oby GTAIV niewychodziło na PC!! A nawet jak wyjdzie to ludzie se niepogracie... bo będziecie musieli miec karte graf z DX10 a co sie z tym wiąże Windows Vista i z tym sie wiąże 8GB ramu z radiatorami aby gra sie niecieła... (i jeszcze moze do tego dojdzie napęd Blue-Ray) czyli zeby miec GTAIV na PC będziecie musieli sobie sprawić nowego kompa za około 2500zł...
PS. X360 to wydatek około 1000zł czyli napewno lepiej juz sobie kupić X360 i oryginała GTAIV....
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

Wreki napisał:
Oby GTAIV niewychodziło na PC!! A nawet jak wyjdzie to ludzie se niepogracie... bo będziecie musieli miec karte graf z DX10 a co sie z tym wiąże Windows Vista i z tym sie wiąże 8GB ramu z radiatorami aby gra sie niecieła... (i jeszcze moze do tego dojdzie napęd Blue-Ray) czyli zeby miec GTAIV na PC będziecie musieli sobie sprawić nowego kompa za około 2500zł...
Jakość grafiki można zmieniać co jest oczywiste, a co do fizyki i ram to będzie jak z innym GTA. Tekstury się doczytują, jak reszta terenu więc dużo ramu nie trzeba podobnie z prockiem, bo więcej tutaj skryptu niż fizyki.

Będzie miała podobne wymagania do innych nowych gier. Na takim 8600 i chociażby athlonie x2 do tego 2 gb ram i pograłbyś spokojnie

gra nie ma na tyle rewelacji graficznych byś musiał podpinać 8800gt na SLI bo jeśli śmiga na xboxie to z pewnością na 8600 też poleci. :p
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV ... niestety na PC...

WReki napisał:
Oby GTAIV niewychodziło na PC!! A nawet jak wyjdzie to ludzie se niepogracie... bo będziecie musieli miec karte graf z DX10 a co sie z tym wiąże Windows Vista i z tym sie wiąże 8GB ramu z radiatorami aby gra sie niecieła... (i jeszcze moze do tego dojdzie napęd Blue-Ray) czyli zeby miec GTAIV na PC będziecie musieli sobie sprawić nowego kompa za około 2500zł...
PS. X360 to wydatek około 1000zł czyli napewno lepiej juz sobie kupić X360 i oryginała GTAIV....
Wreki jak ty cos czasem napiszesz.... ;] Taka panike siejesz. Gdzie naped BR ? Po co? Gre moge wydac nawet na 10 CD, bo i tak wszystko instaluje sie na dysk... Tak jak spike napisal jakosc grafiki bedzie mozna zmienic... Jedyne co napisales to ze taniej xbox wyjdzoe kupic niz w peceta inwestowac ;] no ale jak ktos woli grac na PC (jak ja) to zapewne kupi gta (ew. pobierze)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom