GTA IV POMOCY !! Brak misji

xguciox

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Przeszedłem właśnie misje w gta IV DIAMONDS ARE GIRLS BEST FRIEND i nie wiem co dalej. Nie wyświetla mi się żadna ikonka misji ani nic.Podobno ktoś ma do mnie zadzwonić ale nie dzwoni jeździłem po mieście chyba z 2 godziny i nic. Prosze pomóżcie to już końcówka gry a ja chciałbym ją bardzo przejść.
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

Ja już nie pamiętam jak to było ale trzeba pamiętać, że niektóre misję robi się o odpowiedniej porze, np jak masz noc a misja ma być w dzień to czasem musi minąć trochę czasu.
 

xguciox

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

Jeździłem cały dzien po mieście mam na myśli dzień w gta i nic wiem tylko że gdzieś w połowie gry dostałem sms'a ze zdjęciem jakiegoś samochodu nie wiem o co w nim chodzi ale pojawia się nazwa GRAND EAST STATION nie moge go wogóle usunąć może to to ale sam nie wiem. Szukałem tego miejsca i nic
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

Ściągnij poradnik :)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

miałem ten sam problem... ale niepamiętam po jakiej misji wiem że wtedy mi 10 misji do konca brakowało... i zauważyłem ze jak przebrałem sie w ładny garnitur to około 22-6 rano (w czasie GTA) pojawił sie na mapie coś w stylu niebieskiego krawata... napoczątku myślałem ze to misja dodatkowa i niejechałem do tego... ale wkoncu już z nudów pojechałem do tego i okazało sie że to zwykła misja....

PS. sry za wszystkie błędy ort. i interpunkcyjne...
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

najlepiej idz zapisz stan gry i jak sie obudzisz to powinna komora zapikac
 

xguciox

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

Zapisywałem z 3 razy i nic nie wiem czego tak jest
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV POMOCY !! Brak misji

Tak samo mam z tą misją w której musisz wysłać CV przez neta z kafejki i cały czas sms nie przychodzi ani nikt do mnie nie dzwoni :////
 

Gorecki1999

Świeżak
Świeżak
Pomocy
Przeszedłem misję Diamonds Are A Girl's Best Friend i nikt nie daje misji One Last Thing.
To mnie denerwuje bo nie mam co robić. Help me please.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tak samo mam z tą misją w której musisz wysłać CV przez neta z kafejki i cały czas sms nie przychodzi ani nikt do mnie nie dzwoni :////
Bo musisz założyć garniak z Perseusa:D I masz następnego dnia spotkanie na 12:)
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Jest jeszcze inne wyjście. Przechodziłem GTA IV 2 razy i natrafiłem na taki błąd. Mój przypadek był przy misji Truck Hustle. Po prostu na mapie nie było ikonki rozpoczęcia misji. Długo myślałem co zrobić i natrafiłem na to:
GTA 4 Liberty City Map

Na tej stronie zaznaczamy aby pokazało nam misje, a następnie zaznaczamy tylko, żeby pokazywało START misji.

Ja w ten sposób znalazłem miejsce rozpoczęcia misji "Truck Hustle", i gdy tam dojechałem normalnie się załadowała.

Mam nadzieję, że komuś pomogłem, być może też innym osobom ;)
 

Do góry Bottom