GTA IV wrażenia z gry?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
P

przeo_91

Guest
Gra jest średnia, 7-8/10 to maks!
 

kang

Banned
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Niestety mam podobne wrażenie, gra sama sobie postawiła zbyt wysoko poprzeczkę. Nawet jakby była dużo lepsza to ciężko byłoby jej sprostać oczekiwaniom, które jak wiemy były bardzo duże.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

byla jescze jedna gra przeciwnik gta cos z las vegas ale juz nie pamietam zobaczymy ja ten tytul wypali :)
 

kang

Banned
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Może chodzi Ci o rainbow six vegas 2? Ona jest już od dawna w sieci.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

nie nie.. to byl calkiem inny tytul ale nie wiadomo czy tworza ta gre po screena bylo widac ze jest fajna i mowili ze przeciwnik gta IV
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

a czego wy sie spodziewaliscie ??? przed kazdym gta mowili ze bedzie grafa klimat i wszytko a pozniej za kazdym razem byla kicha ja czekam na gta4 :) napisze kolo 11:30 bo wtedy zagram :p ale sie nie spodziewam hitu bardziej chce zobaczyc co za kaszane zrobili
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

mam nadzieje ze ta gr uratuje klimat bo wizualnie to zal **** sciska
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

nadzieja matka glupich :D zadne GTA nie mialo klimatu ! ;p dla mnie to nie jest zadne zaskoczenie ze to nie wypal bo sie tego spodziewalem ale jeszcze napisz ;P
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

napisze co sadze o tym wieczorkiem bo dopiero wtedy mi sie sciagnie
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Ogolnie oswietlenie w grze jest boskie, najlepsza byla mgla w nocy albo ten jesienny kolorek wieczoru (czy tam wczesnego ranka, juz sam nie wiem). Fakt faktem, gra ma same bugi graficzne, nie chodzi mi tutaj o jakies przenikanie przedmiotow oczywiscie, ale oto co juz ktos tutaj napisal-tekstury nie laduja sie poprostu na czas i wyglada to miejscami tragicznie,a nawet gorzej. Nie wiem, moze niech wypowie sie ktos z dyskiem, ja mam wersje Arcade, dlatego nie wiem, oze po instalacji problem z teksturami sie nieco poprawia? Ech... gdyby nie te wolno wczytujace sie tekstury, ogolnie bugi, wrazenei byloby zupelnie inne. Chociaz fajnie sie gra. Na "premiere" wbilo do mnie wczoraj trzech kumpli, i mimo bugow, gralismy z 3 godzinki. ;)
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Pozdrow tate :p wie co jest kupa ;)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

A druga sprawa-ponoc wlasnie w sieci nie pojawila sie finalna wersja, ale wlasnie z bugami? Ciekawe ile w tym prawdy. Znajomy mowil mi ze z bt.sky usunieto wersje iCON wlasnie ze wzgledu na bugi. Czyli co, jest inna wersja? Chcialbym... chociaz jakos w to watpie, kazdy kto gral w poprzednie wersje GTA, wie, ze bylo podobnie, nie az tak tragicznie jak w GTA 4, ale cos na wzor tego.
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

e tam gra sama w sobie nie jest najgorsza... co prawda liczyłem na więcej ale ja się ciesze ciekawe jak bedzie wygladal multi :)
Tylko nie ladowanie sie tekstur jest wkurzajace :/
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Praktycznie tylko to jest wkurzajace, nic innego. :/ No coz, moze poczekamy na jakis inny release.
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Dokładnie... gra sama w sobie jest fajna. Troche nie pasuje mi sterowanie autem ale chodzilo o to zeby bylo trudniej... i w sumie niech i tak bedzie :)
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

ja pomimmo tego ze tak mowice o tej grze i tak sie doczekac nie moge
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

cux napisał:
A druga sprawa-ponoc wlasnie w sieci nie pojawila sie finalna wersja, ale wlasnie z bugami? Ciekawe ile w tym prawdy. Znajomy mowil mi ze z bt.sky usunieto wersje iCON wlasnie ze wzgledu na bugi. Czyli co, jest inna wersja? Chcialbym... chociaz jakos w to watpie, kazdy kto gral w poprzednie wersje GTA, wie, ze bylo podobnie, nie az tak tragicznie jak w GTA 4, ale cos na wzor tego.
mydlenie oczu :D kazdy wie ze gta to jest szmelc ;0

hahaha misje w kazdym gta byly beznadziejne dla mnie to jest gagsterka za 2 zl ;)
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

haha nawet jedynki nie rozciagnie a 2 to juz bardzo w to watpie ;)
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

KUPA GÓWNO I ŁAJNO!!! Nic więcej popieram przeo_91 ta gra ma jak w banku że dostanie rozczarowanie roku 2008! To jest żałosna imitacja gry next-gen! Ta gra by chodziła na PS2 i Xbox 1, a na kompie by miała wymagania jak GTA III albo VC, gorszej kupy nie widziałem, grafka jak w Bully!
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

aha :) jak ktos jest slepo zapatrzony w gta to mu współczuje ::) serio
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom