GTA Online sposób na exp i pieniążki

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Witam.

Znacie jakiś dobry sposób na exp i kasę?
Mam dopiero 5 (zaraz 6level) i z ludźmi po 100ileś leveli nie mam szans bo mają za dobrą broń i w ogóle postacie już wylevelowane na maxa..
Ledwo co pojawię się na mapie to już skądś "headshoot" :D. Ja nawet nie mam jeszcze dostępu do snajperów.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma drogi na skróty - Exp na misjach potem napady najlepiej w grupie znajomych. Teraz dobra kasa to zostanie ochroniarzem ViP'a. Ale na to też trzeba doświadczenia i trochę więcej poziomów :)


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
No właśnie :D napady to od levelu 12 jak się nie mylę :D.

Ostatnio naginałem jak idiota po tą walizkę z kasą (drugi koniec planszy), a inny gracz z wysokim levelem wziął sobie helikopter i lipa :D

Później nie miałem jak mu ją odebrać bo sobie w kółko latał i nie schodził na ziemię :D


Jakoś muszę to zdzierżyć do tego 12 i później napady tak jak mówisz :)
 

NektaryN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Od 12 lvl rób całe napady oraz polecam misję "Łącznik z Los Santos" - fajna zabawa, dużo kasy i expa - jak na początek może być ;)
 

Buhaj47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio naginałem jak idiota po tą walizkę z kasą (drugi koniec planszy), a inny gracz z wysokim levelem wziął sobie helikopter i lipa :D
Po heliktoper można udać się na lotnisko, wystarczy przeskoczyć przez schody przy wjeździe. Kiedy natomiast szybko wyląduje się w bazie wojskowej na północnym zachodzie, można wziąć myśliwiec. Tylko że odrobina zwłoki i z Twojej postaci zostają zwłoki.
 

szpachla

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki patent na myśliwce że po starcie ide cały czas pionowo w górę.
Wtedy łatwo zgubić jety które startują w pogoni za tobą.
100% skuteczności.
 

Buhaj47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak od razu wylądujesz helikopterem przy myśliwcu i do niego wsiądziesz, to zwykłe oddalenie się od bazy wystarczy.
Wysłane z Tapatalk
 

LousyCat

Świeżak
Świeżak
Pytanko. Od którego lvl jest łącznik z ls. Zapomniałem a zaczynam od początku.
 

Do góry Bottom