GTA Online z 700 misjami - nowe szczegóły

patro154

Użytkownik
Użytkownik
Sieciowy tryb rozgrywki w GTA V już na starcie zaoferuje mrowie zawartości. 700 misji to dla Was wciąż za mało? Nic nie stanie na przeszkodzie, by pobrać kolejną garść zadań z Rockstar Social Club.



Leslie Benzies, dyrektor Rockstar North, w wywiadzie dla serwisu 3DJuegos zapewnił, że w ramach GTA Online będzie można robić prawie wszystko to, na co pozwoli tryb dla pojedynczego gracza. Aby przystąpić do danego zadania, będzie trzeba legitymować się odpowiednim doświadczeniem w sieciowych zmaganiach (wyższe wymagania = wyższy poziom trudności i bardziej złożone wyzwanie). W sumie znajdziemy 700 misji, a niektóre z nich będą ponoć tak skomplikowane, że konieczna będzie naprawdę wzorowa komunikacja pomiędzy osobami biorącymi udział w zabawie.

Dodajmy, że wchodzący w skład GTA Online edytor pozwoli zmieniać pogodę, porę dnia, a nawet stację radiową, która będzie włączona na początku tworzonej misji lub wyścigu. Pojawi się również opcja, dzięki której sami ustalimy godzinę, o której ma na przykład zacząć padać deszcz​

 

Gothic20

Użytkownik
Użytkownik
Ja już tą grę chce, potrzebuje jej, a tu jeszcze 28dni....
Swoją drogą ciekawa opcja co do porozumiewania się między graczami żeby wykonać misje.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Zaczynam żałować,że przerobiłem Xboxa : <
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ja już tą grę chce, potrzebuje jej, a tu jeszcze 28dni....
Swoją drogą ciekawa opcja co do porozumiewania się między graczami żeby wykonać misje.
E tam, co to 28 dni, mój preorder wisi już od roku a tutaj za chwilę premiera :D
 

banannba12

Banned
Użytkownik
jesli mam przerobionego xboxa i zamowilem oryginal to nie bedzie problemu z rozgrywkaka czy to po sieci czy w singlu?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
jesli mam przerobionego xboxa i zamowilem oryginal to nie bedzie problemu z rozgrywkaka czy to po sieci czy w singlu?
Zależy jak masz przerobionego...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

xaero15041987

Użytkownik
Użytkownik
Problemow miec nie bedziesz ale mozesz dostac bana za przerobiony naped.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Hehe również zaluje ze mam LT, mam nadzieje ze bana nie wyłapie, bo chciałbym potestować gta online :-D


Sent from my Lumia 710 using Tapatalk
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
od 2 lata banów nie ma a wy ****ie jak nie wiem co
 

BBBB

Użytkownik
Użytkownik
Ja się właśnie zastanawiam czy nie przerobić dla tej gry.
 

Do góry Bottom