GTA V a zwykla nagrywarka

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
Witam, wiem ze jest juz wiele takich tematow czy moze raczej poruszanych w tematach watkow ale nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi... jak wiadomo gta 5 ma 2x dvd i wymaga nagrania zawartosci danych na HDD i moje pytanie brzmi czy da rade nagrac GTA V zwykla nagrywarka i jezeli tak to nagrywac sposobem OverBurn czy TrunCate (lt 3.0) bo zawsze nagrywalem na overburn a z tego co czytalem to nagrywaja truncate zwykla nagrywarka i niby dziala prosze o pomoc
 

mlodywilq

Świeżak
Świeżak
wg tego co wyczytałem to nagraj TrunCate i będzie śmigać
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
nagralem tak ;) pierwsza plyta okej druga przy 60% nagrywania nie powiodlo sie ale nagralem kolejna i dziala az milo dzieki za odp moglem sie upewnic ;)
 

reaperrr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
LT 2.0, 2x płytka Verbatim, laptopowa nagrywarka pioneera + truncate i działa bez problemu, także na LT 3.0 tymbardziej pójdzie.
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
nagralem tak ;) pierwsza plyta okej druga przy 60% nagrywania nie powiodlo sie ale nagralem kolejna i dziala az milo dzieki za odp moglem sie upewnic ;)
Jaką masz nagrywarke? Używałeś BurnerMAX Payloada Tool? Bo podobno GTA V ma zabezpieczenie CIV więc nie możliwe by było nagranie jej zwykłą nagrywarką
 

ewook

Świeżak
Świeżak
Podobno właśnie nie ma CIV, tak czytałem.
 
D

Deleted member 50854

Guest
GTA V NIE MA CIV ZROZUMCIE TO !!
Ja nagralem platinum stara nagrywarka lg truncate 2,4x, 100% na dysku , trick mp3, smiga az milo juz mam 22% , DVD1 na pendrive przez horizon.
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Ok, więc XGD3 zapewne a już się martwiłem że będę musiał kombinować.:D

P.S
Wiecie może czy jak używa się BurnerMAX Payloada to opcja nagrania truncate jest czy wtedy znika?
 

QuatroZ

Świeżak
Świeżak
Cześć :D Jakim programem nagrywać GTA V zwykłą nagrywarką? IMGBURN? Jak nie to jakim programem i czy są jakieś poradniki na youtube do nich :D Jeżeli zaś IMGBURN to czy zwykłe opcje jak do każdej gry (czyli standardowo) czy coś trzeba specjalnie poprzestawiać?
 
D

Deleted member 50854

Guest
Nie radzilbym Ci korzystac z Payload bo tylko plyt natracisz , mam w laptopie nagrywarke obslugowana stosowałem juz wszsystkie ustawienia i nic , tylko plyty do wyrzucenia.
Wiec tylko i wylacznie nagrywam Truncate+mp3 , wszystkie dzialaja (oczywiscie te bez civ) +100% na dysku POLECAM
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Nie radzilbym Ci korzystac z Payload bo tylko plyt natracisz , mam w laptopie nagrywarke obslugowana stosowalem juz wzysystkie ustawienia i nic , tylko plyty do wyrzucenia.
Wiec tylko i wylacznie nagrywam Truncate+mp3 , wszystkie dzialaja +100% na dysku POLECAM
Ok, nagrywałem do tej pory z Truncatem ale nadchodzi FIFA 14 a podobno nawet z truncate nie można nagrać FIFY 13 z CIV a podejrzewam że FIFA 14 też będzie miało to zabezpieczenie i stąd właśnie to pytanie o Payloada bo to w końcu niby BurnerMAX więc teoretycznie szło by nagrać gre z CIV
 

QuatroZ

Świeżak
Świeżak
GTA V IMGBURN'em nagrywać nie? i jaka prędkość i obraz zwyczajnie przelecieć abgx'em co nie?
 
D

Deleted member 50854

Guest
Nowe gry nie maja CIV i mysle ze MS porzucil to zabezpieczenie.
Przekonamy sie za kilka dni.
Wiadomo ze te z civ nie beda dzialaly truncate.
 

Matis221

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zawsze nagrywam z użyciem BurnerMax Payload i nigdy nie miałem, żadnych problemów. Jeśli piszę, że płyta jest unlocked i w IMGBURN wszystko jest ustawione tak jak ma być to nie ma prawa być żadnych problemów. Nagrałem tak GTA jak i inne gry.
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Oby tak było jak piszesz.:)
 
D

Deleted member 50854

Guest
Ja zawsze nagrywam z użyciem BurnerMax Payload i nigdy nie miałem, żadnych problemów. Jeśli piszę, że płyta jest unlocked i w IMGBURN wszystko jest ustawione tak jak ma być to nie ma prawa być żadnych problemów. Nagrałem tak GTA jak i inne gry.
to podaj ustawienia w imgburn :)
 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Ja zawsze nagrywam z użyciem BurnerMax Payload i nigdy nie miałem, żadnych problemów. Jeśli piszę, że płyta jest unlocked i w IMGBURN wszystko jest ustawione tak jak ma być to nie ma prawa być żadnych problemów. Nagrałem tak GTA jak i inne gry.
A podaj swoje ustawienia
 

QuatroZ

Świeżak
Świeżak
Ale jak będę nagrywał IMGBURNEM truncate to wszystko będzie śmigać idealnie co nie? Tylko ten mp3 będzie potrzebny chyba.
 

QuatroZ

Świeżak
Świeżak
Nagrałem te GTA ale mam problem. Podczas przechodzenia misji Franklinem (razem z jego kolegą i psem białą furgonetką) gdy podjeżdżam pod taką drogę (dosyć stromą w górę) to wyłącza się gra i włącza na nowo. Co nie tak mogłem zrobić?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zle nagrac, proste, jakby bylo nagrane poprawnia gra by sie nie sypala
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom