GTA V czy RDR 2 ?

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w tytule.
Wiem,że jeszcze nie ma dedykowanych wersji pod XSX ale ..... zastanawiam się , na co lepiej kasę wydać......
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
IMO , RDR2 ;-)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kupić to i to.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wg mnie brać obie, ceny szczególnie GTA niskie.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli wybór jest konieczny to RDR2 - fabuła miód...
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i poleciało i gta ( fajna cena cyfry) + rdr online.......:)
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No i poleciało i gta ( fajna cena cyfry) + rdr online.......:)
RDO? Słabo. Szkoda ze nie wziąłeś rdr2 - tak jak mówię, fabuła z singla wymiata. Np ale to twoja decyzja.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
RDR 2 fabularnie zamiata :)
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja w gta 5 singla ukończyłem na siłę, do dzisiaj nie wiem co tak fascynującego jest w tej grze:)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla mnie oczywistym wyborem jest GTA5. Dobra fabuła na kilkanaście godzin i online na resztę życia. RDR2 na pewno dużo lepiej wygląda, ma dużo lepszą fabułę, ale sieciowa rozgrywka nie oferuje nawet 1% tego co GTA5 online. Najlepszą opcją było ogranie RDR2 kiedy było w GP.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ja dzisiaj kupiłem GTA V powrót do czasów X360 :D
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
RDO? Słabo. Szkoda ze nie wziąłeś rdr2 - tak jak mówię, fabuła z singla wymiata. Np ale to twoja decyzja.
zawsze można dokupić singla...online taniutko było.....
 

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nawet na XO obydwie gry prezentują się idealnie, w gta V grałem kiedyś na X360 i naprawdę widać różnicę pomiędzy tymi wersjami a co dopiero na najnowszej konsoli, czytałem też gdzieś w necie że ma wyjść specjalna edycja gta V pod właśnie Xbox Series X, nie widziałem jeszcze jak wygląda Gta V na Xbox Series X lecz różnica musi być bardzo duża. Jeśli chodzi o RDR2 to też gdzieś wyczytałem że robili specjalnie optymalizacje tej gry pod PS4 a i tak dużo lepiej ona wygląda na Xbox One X. Te dwie pozycje to gry które niekoniecznie każdy musi lubić, ale trudno się nie zgodzić że zostawiają dużą część konkurencji lata świetlne w tyle :)
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom