gta v i far cry 4 wersje cyfrowe nie dzialaja

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
witam,posiadam te 2 gry kupione w wersji cyfrowej,jest juz po 12 a gry nie dzialaja,pisze na okladce w gry i aplikacje ze zamowiono w przed sprzedazy gdy wejde w gre mam opcje kup i cena a uruchamia sie gra.. czy tylko ja mam ten problem ??
 

jedix20

Świeżak
Świeżak
nie tylko

witam,posiadam te 2 gry kupione w wersji cyfrowej,jest juz po 12 a gry nie dzialaja,pisze na okladce w gry i aplikacje ze zamowiono w przed sprzedazy gdy wejde w gre mam opcje kup i cena a uruchamia sie gra.. czy tylko ja mam ten problem ??

mam dokładnie to samo - widać musimy jeszcze poczekać
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
a kupiles konto czy kupiles gra na swoim koncie normalnie ?
 

AlexX 0ne

Użytkownik
Użytkownik
nie ma różnicy, bo wszyscy mają problemy:
Stan usługi Xbox Live
 

jedix20

Świeżak
Świeżak
a kupiles konto czy kupiles gra na swoim koncie normalnie ?
konto wraz z AS Unity które działa bez najmniejszego problemu, co do GTA V - przed momentem sprawdzałem raz jeszcze i teraz nawet przypięcia nie chcą się pojawić - widać nie tylko InterCity ma problemy systemowe :)
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
juz na stronie ms wszystko jest ok pisze,a nadal nie dziala :/
 

wala89

Użytkownik
Użytkownik
Komuś dziala?
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
chyba nie,wydaje mi sie ze nasze kupione konta sa usa,i dopiero o 6 rano sie wlaczy,dlatego jest kup bo jestesmy na polskim koncie,wiec mozna kupic,a zagrac dopiero jak bd premiera w usa
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Tak ja piszesz kolego konta z grami z allegro to głównie konta z USA i każda gra będzie z opóźnieniem z powodu strefy czasowej czyli o 6h.
 

Do góry Bottom