Pora suszy w branży, jednak coś się dzieje...
Ja osobiście czekam z językiem na wierzchu, ponieważ jak wiadomo każde informacje o GTA są dobre, a pokaz gameplayu? hoho! będzie się działo.
Pozostaje tylko mnie, jak i wam czekać do jutra, by sprawdzić czym nas Rockstar zaskoczy. Myślę że warto czekać...
Gameplay będzie o 16:00 naszego czasu
Dla Xboxforum.pl /Azura