GTA V pojawi się 23 listopada?

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Nowe fakty w sprawie?


Na stronie brytyjskiego sklepu z grami wideo, Zavvi, pojawiła się data premiery GTA V, która jest datowa na 23 listopada 2012 roku. Pod nią znajduje się uwaga, iż w dalszym ciągu czeka na potwierdzenie.

Inny anonimowy sprzedawca jest gotów założyć się o własny dom i żonę, że Grand Theft Auto V nie pojawi się w tym roku.

Sądzę, że wszystko wyjaśni się, kiedy Rockstar Games opublikuje ostatnią partię zdjęć na oficjalnej stronie GTA V. Wcześniejsze obrazki znajdują się tu i tu.

źródło: vg247.com
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jasne...
 

KrZyChUelk

Banned
Użytkownik
Bajka, aż w oczy kuje ; /
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Pojawiła się data i zniknie tak szybko jak się pojawiła :smile:
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wierzę, że istnieją tacy ludzie, co wierzą, że GTA V wyjdzie jeszcze w tym roku.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie wiem skąd Ci się tam wzięło 25 skoro nawet źródło mówi 23...
http://www.vg247.com/2012/08/23/gta-5-bet-your-life-it-wont-come-out-in-2012-says-retailer/

http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360/gta-grand-theft-auto-v-5/10569985.html

Moim zdaniem GTA nie wyjdzie w tym roku a to jest tylko takie przyciąganie uwagi przez sklep.
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
GTA V w tym roku??? A czy Papa Smurf ma zielony berecik?
 

nowmat

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam byłem od początku pewien że GTA nie wyjdzie w tym roku.
Gdyż w ostatnich latach Rockstar wydaje jedną grę na rok na konsole i pc.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Mój anonimowy informator ujawnił, że GTA V będzie na silniku Call of Duty: Black Ops oraz że ścieżkę dźwiękową podkładają Guns N' Roses w starym składzie. Takie coś to tylko PLOTECZKA wyssana z palca byle mieć swoje 5 minut...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Trzeba szybko złożyć zamówienie na preorder. Jest to data wyssana z palca :)
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Wolę żeby robili trochę dużej i jakoś to wyszło a nie na siłe wypychać grę.
 
D

Deleted member 63718

Guest
Hahahah - moja reakcja po przeczytaniu nazwy tematu, przepraszam, ale więcej w tym stanie nie jestem napisać : <
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wolę żeby robili trochę dużej i jakoś to wyszło a nie na siłe wypychać grę.
Tu akurat o R* nie trzeba się martwić, bo nigdy tak jeszcze ze swoim produktem nie zrobili. Zawsze dopinają wszystko praktycznie na ostatni guzik. Ja myślę że GTA V w 95% i tak jest już gotowe skoro dają screeny i był trailer pokazujący miejscówki, więc... Tylko czekać na oficjalne info od Rockstara, nic więcej.
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Mój błąd . Poprawione . Jeśli się da to prosiłbym o poprawę tytułu na "GTA V pojawi się 23 listopada?".
 

GutsherPL

Użytkownik
Użytkownik
to super ze gra wychodzi w tym roku, to moja ulubiona seria. mozna juz skaldac preordera ?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Może i data prawdziwa, lecz z rokiem 2013 ;D
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli ta gra miała by wyjść w tym roku, to już na 95% byśmy znali oficjalną datę premiery...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeśli ta gra miała by wyjść w tym roku, to już na 95% byśmy znali oficjalną datę premiery...
Dlaczego ?
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bo zazwyczaj znamy już datę (przynajmniej zbliżoną) na tyle miesięcy przed premierą.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
A dlatego, że każdy tytuł AAA musi być zapowiedziany wraz z datą premiery z DUUUŻYM wyprzedzeniem. Najczęściej jest to rok, czasem więcej, czasem trochę mniej. Myślisz, że Take-2 wyda jeszcze GTA w tym roku? Nie sądzę, jeśli by GTA faktycznie miało wyjść w listopadzie, machina marketingowa powinna już ruszyć od początku roku, mimo że to tytuł tak znany. Ludzie muszą mieć dużo czasu i namysłu do złożenia preordera, odłożenia sobie pieniędzy na ten tytuł. W ostatnim kwartale tego roku ruszy porządny marketingowy hype na tą grę, bo wiadomo że teraz R* robi tak zwaną 'ciszę przed burzą' - a nagle wyjadą z nowym trailerem, gameplayem, i datą premiery - tyle. Premiera? Maj-czerwiec 2013. Nie wierzę, że są jeszcze ludzie tak naiwni, myślący że GTA V wyjdzie w tym roku :)
 

Do góry Bottom