• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

GTA V Premium Edition w kwietniu. Znamy zawartość, którą potwierdzają informatorzy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Rockstar nie powiedziało ostatniego słowa w przypadku GTA V. Firma pracuje nad wypakowanym pudełkiem, który według informatorów zadebiutuje na rynku w kwietniu. Poznajcie szczegóły.

Od kilku tygodni informujemy naszą społeczność o GTA V Premium Edition, jednak gra wciąż nie została zapowiedziana przez Rockstar. Redakcja Kotaku zdecydowała się ruszyć swoje kontakty i dziennikarze potwierdzają istnienie nowej wersji.


Kotaku otrzymało potwierdzenie od „licznych źródeł”, które oczywiście chcą zostać anonimowe, jednak GTA V Premium Edition, czy też jak kto woli Grand Theft Auto V: Premium Edition faktycznie istnieje.

Tytuł miał pierwotnie zadebiutować 23 marca, ale Rockstar zdecydował się przełożyć premierę na kwiecień. Nadciągające wydanie zawiera oczywiście samo GTA V, jednak w zestawie znajdą się wszystkie wydane przez 4 lata dodatki – w tym Criminal Enterprise Starter Pack.

Wspomniane rozszerzenie trafiło na rynek w grudniu i było w pewien sposób płatne – gracze musieli spełnić szereg warunków, by dostać się do nowej zawartości lub zainteresowani mogli nabyć niezbędną gotówkę i przyspieszyć cały proces.

Pewnym rozczarowaniem może wydawać się brak nowej zawartości, jednak nie możemy zapomnieć o świetnym wsparciu Rockstar. Twórcy wrzucając nowe pudełka na rynek chcą po prostu zaoferować „pakiet”, który będzie sprzedawany w standardowej cenie.


 

Do góry