GTA V problem z instalacją

miloczek

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam Lt 2.0 i wypaliłem GTA V metodą Truncate dvd1 i dvd2 zwykłą nagrywarką i gdy wrzucam dvd1 do napędu wyskakuje komunikat z miękką szmatką. Gdy odpalam dvd2 gra włącza się normalnie i gry pisze żebym zmienił dysk to normalnie się instaluje z dvd1, ale gdy dochodzi do 1963 Mb przestaje się ładować :/ i tak w nieskończoność. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam że nagrywałem IMG burnem 2.5.7
 

Krzysztofa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może dlatego, że nie nagrałeś na dobrej płycie? (Verbatim) Ponieważ podobno na innych płytach jest problem z Overburningiem :( Mam ten sam problem i chyba kupie nowe verbatimki ponieważ nagrywałem na jakiś no name.
 

miloczek

Świeżak
Świeżak
Właśnie w tym tkwi problem że to są verbatimki i już 3 zmarnowałem na GTA...
 

house91

Świeżak
Świeżak
Witam mam to samo DVD 1 Jest komunikat że mokra ściereczka a jak wkładam DVD 2 to prosi o DVD1 i jest ekran z kółeczkiem i staje w pewnym momencie nie wiem co jest nie tak . Nagrywałem iHasem ale pierw obraz płyt zrobiłem Xbox Backup Creator i nagrywałem z "Perform OPC Before Write" ale ta DVD 2 działa normalnie to chyba nie wina źle nagranych płyt POMOCYYYY????????
 

adios14

Świeżak
Świeżak
z tego co mi wiadomo gta v ma zabezpieczenie civ wiec nagrane zwykla nagrywarka nie zainstalujesz
 

Crest

Banned
Użytkownik
 

x.Kac

Użytkownik
Użytkownik
Gta V nie ma CIV juz bylo tyle o tym mówione ;) a co problemu spróbuj lepiej nagrac CloneCD i zobacz czy coś da :D
 

Do góry Bottom